[buzz] (ebook) –	Anders de la Motte, Paweł Urbanik

ebook [buzz]

Autor: ,

Wydawnictwo: Czarna Owca

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,9
(327 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Druga część wciągającej trylogii o Grze w Alternatywną Rzeczywistość

Henrik Petterson ciągle ucieka. Minął rok, od kiedy za sprawą tajemniczego telefonu komórkowego dał się wciągnąć w pasjonującą, choć śmiertelnie niebezpieczną Grę.

Teraz na pozór ma wszystko, czego zawsze pragnął – pieniądze, wolność i beztroskę. Nowy, wygodny styl życia zaczął go już jednak nudzić. Brakuje mu ekscytujących wyzwań i adrenaliny. Coraz częściej cierpi na bezsenność i bywa, że ciężko mu jest odróżnić rzeczywistość od wytworów wyobraźni. Coraz częściej pragnie powrotu do Gry.

Pewnego dnia w luksusowym hotelu w Dubaju poznaje piękną i bogatą Annę Argos, w której jest coś bardzo niepokojącego. A jej telefon wydaje się trochę podejrzany…

Anders de la Motte – były oficer policji, a do niedawna dyrektor ds. bezpieczeństwa w jednej z największych na świecie firm z branży IT. Obecnie pracuje jako konsultant ds. bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest najbardziej ekscytującym i nowatorskim autorem nowego pokolenia pisarzy kryminalnych w Szwecji.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.76 MB (MOBI), 1.05 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

kukunariss

06.04.2015, 23:59

„Równie wciągająca jak poprzedniczka”

choć momentami męcząca, bo tak jak w przypadku Nesbo mam wrażenie, że chwilami autor się po prostu popisuje. Nadal razi pseudomłodzieżowy język. Niemniej jednak czytało się szybko, nie chciało się odkładać.
Nie wiem czy sięgać po kolejną - [bubble]