52 tygodnie (ebook) –	Ludmiła Piasecka

ebook 52 tygodnie

Autor:

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,5
(51 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Od dziesięciu lat konsekwentnie prowadzę nudne życie. Zatrudniłam się jako trybik w mechanizmie koła zębatego. Koło kręci się zawsze w tym samym kierunku. Ja razem z nim. […] Przysięgam, że każdego z pięćdziesięciu dwóch następnych tygodni będę robić to, czego nie robiłam do tej pory; to, co zawsze chciałam zrobić, ale byłam zbyt dużym tchórzem, by się na to zdobyć; to, co robiłam zbyt rzadko i byle jak, choć zasługiwało na więcej uwagi; to, co sprawiało mi przyjemność, a na co prawie nigdy nie znajdowałam czasu. Mam pięćdziesiąt dwa tygodnie, by trybik zmienić w człowieka, który rozumie, czym jest szczęście.

Życie Majki jest całkiem udane, ale wkradła się w nie rutyna. Kobieta postanawia więc coś z tym zrobić. Zaczyna od… zamrożenia portfela na cały tydzień, co dla zakupoholiczki jest naprawdę dużym wyzwaniem. A to dopiero początek zmian, które mają poprawić jakość jej życia…

Mogą się one stać inspiracją także dla czytelniczek, które pragną czegoś więcej, niż tylko bycia trybikiem w mechanizmie codzienności.

Ludmiła Piasecka studiowała filologię angielską i historię sztuki na UAM w Poznaniu. Autorka nagradzanych wierszy oraz powieści „Szklana szafa”. Miłośniczka zielonej herbaty i kawy z kardamonem. Nałogowa bywalczyni bibliotek i ciucholandów, uzależniona od muzyki Cohena i gór. Lubi chodzić boso, robić orły na śniegu, przesypywać rozgrzany piasek między palcami, dotykać sierści psa. Nie lubi firanek w oknach, szybkiego chodzenie, rozgotowanych brokułów i zdań zaczynających się od „Ja myślę...”. Mieszka na wsi z mężem, trójką dzieci, psem, dwoma kotami i  tuzinem myszy.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.91 MB (MOBI), 2.29 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

17.09.2014, 05:29

ja myślę ... ja myślę ... a jeszcze raz, ja myślę że to bardzo nuuuudne,
dałem sobie spokój po 66 stronie. Iposzedłem do ciucholandu i
biblioteki , napilem sie herbaty - zielonej - zrobilem orla na piasku i
ugryzlem psa, kupilem firanki i brokuly - potem szybko poszedlem kupic
kasete cohena

Anonimowy czytelnik

17.09.2014, 05:16

ja myślę ... ja myślę ... a jeszcze raz, ja myślę że to bardzo nuuuudne, dałem sobie spokój po 66 stronie. Iposzedłem do ciucholandu i biblioteki , napilem sie herbaty - zielonej - zrobilem orla na piasku i ugryzlem psa, kupilem firanki i brokuly - potem szybko poszedlem kupic kasete cohena

Anonimowy czytelnik

16.09.2014, 07:09

miernota nie literatura - stanowczo odradzam.

Anonimowy czytelnik

05.09.2014, 15:05

Cudowna książka :) Polecam

Anonimowy czytelnik

05.09.2014, 15:04

Cudowna książka :) Polecam