PROMOCJA
7 razy dziś (ebook) –	Lauren Oliver

ebook 7 razy dziś

Autor:

Wydawnictwo: Otwarte

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(3395 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Sam Kingston jest ładna, popularna, ma idealnego chłopaka i trzy najlepsze przyjaciółki. Mija kolejny dzień jej wspaniałego życia. Niestety wieczorna impreza przybiera zupełnie nieoczekiwany obrót. Kiedy Sam budzi się następnego dnia, z przerażeniem odkrywa, że znowu jest piątek 12 lutego, jeszcze raz dziś… Może dla ciebie jest jakieś jutro. Może dla ciebie istnieje tysiąc kolejnych dni albo trzy tysiące, albo dziesięć. Ale dla niektórych istnieje tylko dziś. I tak naprawdę nigdy nie wiadomo. "7 razy dziś" – pierwsza powieść Lauren Oliver – od razu trafiła na listy najchętniej kupowanych książek. Przez wiele tygodni utrzymywała się w pierwszej dziesiątce bestsellerów „New York Timesa”. Została przetłumaczona na 21 języków.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.21 MB (MOBI), 1.53 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Monika Walas

Monika Walas

30.11.2011, 22:18

"7 razy dziś" Lauren Oliver to piękna i wzruszająca historia o szukaniu samego siebie. Młoda dziewczyna żyje jak inne nastolatki. Wydaje się szczęśliwa. Do chwili gdy w jej życiu zdarzy coś niespodziewanego. Co nie zdradzę... Powiem tylko, że dziewczyna w końcu zrozumie co jest dla niej najważniejsze.. Podsumowując polecam wszystkim nastolatkom.

Miranda Furmankiewicz

Miranda Furmankiewicz

29.11.2011, 10:28

„”

Sam Kingston to zwykła, szczęśliwa dziewczyna. Ładna, z grupką oddanych przyjaciółek tworzą coś na znak elity w szkole. Są tymi ''ważniejszymi''. Umawia się z najpopularniejszym chłopakiem, którego zazdroszczą jej wszystkie dziewczyny z młodszych klas. Ma szczęśliwą i wyrozumiałą rodzinę. Jej życie wydaje się być płytkie i proste, bo czego ona jeszcze oczekuje? Ma wszystko od życia. Jedna impreza, jedna noc, jedna sytuacja i wszystko się zmienia. Strach, ciemność, spadanie. Sam budzi się w swoim łóżku, w domu i ze strachem uświadamia sobie, że znów jest piątek 12 lutego... Że to dziś będzie impreza, na której to wszystko się stanie. Bohaterka zastanawia się co się stało. Czyżby był to sen proroczy, czy oszalała? Musi jednak znów wstać i przeżyć ten dzień...od nowa. Aby odkryć czym jest prawdziwa miłość i przyjaźń musi go przeżyć jeszcze parę razy.

Lektura ta wydaje się być zwykłym czytadłem, niczym specjalnym, jednak ona ma swój przekaz. Nikt nie przeżywa dni wciąż na nowo, ale jeśli mielibyśmy to zrobić, to wiele błędów byśmy naprawili. Sam też próbuje naprawiać, mimo początkowych buntów. Próbuje sprawić, aby wszyscy byli szczęśliwi, a przy okazji odnajduje swoje szczęście - Kenta. Przyjaciel z dzieciństwa przestaje być dziwakiem w trampkach w szachownicę, a zaczyna być dostrzegany zupełnie inaczej. Bohaterka dowiaduje się też co nieco o swoich przyjaciółkach, które kiedyś uważane za idealne, też mają swoje wady. Chłopak, któremu kiedyś oddała serce, teraz stał się dla niej kimś zupełnie obcym. Już nie czuje się przy nim tak dobrze. Już nie ma motylków.

Myślę, że nie ma osoby lubującej się w książkach, która o tej by nie słyszała. Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Wciąga i zachęca do dalszego wgłębiania się w historię. Koniec zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Nie spodziewałam się, że ta książka skończy się w ten sposób. Miałam nadzieję, że skończy się inaczej i było mi trochę przykro, ale mimo wszystko koniec bardzo dobry.
Jeśli ktoś lubi książki Pani Jodi Picoult, to ta książka na pewno mu się spodoba. Pismo tych dwóch autorek jest według mnie bardzo podobne. Bardzo chciałabym poznać jeszcze inne książki Pani Oliver.