Anna Karenina (ebook) –	Lew Tołstoj

ebook Anna Karenina

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,7
(8625 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Anna Karenina wiedzie dostatnie, stabilne i nieco nudne życie u boku dużo starszego męża. Piękna młoda kobieta spełnia się jako matka, ale nie stroni też od przyjęć, jest uwielbiana na petersburskich salonach. Spokój znika wraz z pojawieniem się hrabiego Wrońskiego, który wprowadza w życie Anny namiętność, jakiej nigdy nie zaznała. I zniszczenie, którego nie da się cofnąć. To ponadczasowa powieść o uczuciu, które od początku było skazane na potępienie. Uczuciu, dla którego Anna poświęciła wszystko. Powieść Tołstoja po raz kolejny inspiruje Hollywood. Reżyser Joe Wright tworzy pełen rozmachu pejzaż rosyjskich elit. Keira Knightley jako Anna Karenina i Jude Law w roli jej męża - megagwiazdorska obsada pozwala na nowo odkryć najpiękniejszą rosyjską historię miłosną. "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.68 MB (MOBI), 1.40 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Maria Barczak

Maria Barczak

19.06.2014, 19:01

„Klasyk literatury rosyjskiej.”

Wspaniały klasyk Lwa Tołstoja traktujący o miłości hrabiego Wrońskiego do pięknej kurtyzany, czyli damy do towarzystwa dla mężczyzn Anny Kareniny. Wielka literatura z wyższej półki. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie kontakt z dobrą książką.