Apokalipsa Z. Początek końca (t.1) (ebook) –	Manel LoureiroPromocja

E-book

Apokalipsa Z. Początek końca (t.1)

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

* pierwsza część rewelacyjnej trylogii o zombie, osadzonej we współczesnym świecie * fenomen Internetu - powieść pisana najpierw w formie blogu , odniosła ogromny sukces w Internecie, przeczytało ją kilkaset tysięcy osób na całym świecie i wśród internautów zyskała opinię kultowej; przebój Amazonu * na jej podstawie powstał również komiks   Cywilizacja już nie istnieje. Nie ma Internetu. Ani telewizji. Ani telefonów komórkowych. Nie ma niczego, co przypominałoby ci, że jesteś ludzką istotą. Zaczęła się apokalipsa. Pozostał tylko jeden cel: PRZEŻYĆ!   W należącym do Federacji Rosyjskiej Dagestanie dochodzi do ataku ekstremistów islamskich na jedną z poradzieckich baz wojskowych. Napastnicy przypadkowo uwalniają przechowywane tam wirusy dziwnej choroby, która pustoszy coraz większe tereny, odcinając je od reszty świata. Temat ten zaczyna dominować w światowych serwisach informacyjnych, ale nikt nic nie wie na pewno. Mówi się o żywych trupach, które polują na ludzi. Poszczególne państwa wprowadzają spóźnione środki zaradcze: stan wyjątkowy, godzinę policyjną, blokadę informacji, zamknięte Bezpieczne Strefy dla zdrowych obywateli.                 O tym wszystkim dowiaduje się stopniowo bohater powieści, hiszpański prawnik mieszkający pod miastem Pontevedra. Od pierwszego dnia na prowadzonym przez siebie blogu, a później w zwykłym notatniku spisuje swoje spostrzeżenia o tej odległej katastrofie. Jeszcze nie wie, że to dopiero początek apokalipsy... W poszukiwaniu bezpiecznego schronienia odbędzie wędrówkę po terenach, które kiedyś znał jako Galiciię.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

388

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.93 MB (MOBI), 2.86 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Tomasz Szpinek

25.03.2015, 23:45

Daję 5 gwiazdek ze względu na niesamowity klimat książki. Pierwszy tom trylogii jest powalający. Mistrzostwo świata ze względu na sposób opowieści, a mianowicie narracji z perspektywy pierwszej osoby. Autor zrobił to po prostu rewelacyjnie. Książkę chłonie się jak powietrze. Genialna, strach czai się na każdym kroku. Polecam.

Agata Kucharska

31.03.2014, 00:42

Przerażająca wizja końca rasy ludzkiej. Podczas lektury z zaskoczeniem stwierdziłam, że mam ciarki na plecach. Jeszcze żadna książka nie wywołała u mnie takiej reakcji, czy to Steven King czy inne horrory. Wprost nie mogłam się oderwać od tej książki w napięciu towarzysząc głównemu bohaterowi w dramatycznych przeżyciach.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję