Apokryf Agłai (ebook) –	Jerzy Sosnowski

ebook Apokryf Agłai

Autor:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,8
(219 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Jeden z najgłośniejszych polskich debiutów ostatnich lat

„A więc zwycięstwo! Jerzy Sosnowski napisał pierwszą ambitną polską powieść popularną naszych czasów. Proszę nie doszukiwać się oksymoronu w tym stwierdzeniu. To zupełnie przemyślana strategia, wyrafinowana gra, która może doprowadzić czytelnika do zaskakujących interpretacji. Kiedy rozpoznamy te tropy i umiejętnie wejdziemy w nieznane nam labirynty, przyjemność z lektury będzie przednia. Obiecuję”.

Piotr Kępiński, „Życie” 2001

„A gdyby tak okazało się, że w latach osiemdziesiątych Polska była infiltrowana nie przez żywych sowieckich agentów, lecz przez sowieckie roboty? Że te cyborgi made in KGB werbowały współpracowników, a ponadto uwodziły całkiem zwyczajnych ludzi żyjących z dala od polityki? To są nieludzko splątane fabuły i wątki, tylko że nie ja mieszam. Dokonał tego – niebywale sprawnie, brawurowo i w doskonałym stylu – Jerzy Sosnowski w powieści Apokryf Agłai”.

Przemysław Czapliński, „Polityka” 2001

JERZY SOSNOWSKI (ur. 1962) – pisarz, autor . Prądu zatokowego (2003), Ach (2005), Tak to ten (2006), dziennikarz TVP Kultura. Laureat Nagrody Fundacji im. Kościelskich (2001).

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.25 MB (MOBI), 1.23 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Krzysztof Kosiński

19.06.2014, 18:20

„Niech Was nie zwiedzie początek SF”

Niech Was nie zwiodą roboty i odrobina SF. To piękna opowieść o tym czym jest miłość, czym może być miłość. I o tym jak łatwo skrzywdzić innego człowieka udając kogoś, kim się nie jest naprawdę lub przywdziewając wymyśloną maskę. Piękna, szkatułkowa opowieść o miłości, cierpieniu, zmianach i niespełnieniu. Już sięgam po następną powieść Jerzego Sosnowskiego.