Apokryf Agłai (ebook) –	Jerzy SosnowskiPromocja

E-book

Apokryf Agłai

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Jeden z najgłośniejszych polskich debiutów ostatnich lat

„A więc zwycięstwo! Jerzy Sosnowski napisał pierwszą ambitną polską powieść popularną naszych czasów. Proszę nie doszukiwać się oksymoronu w tym stwierdzeniu. To zupełnie przemyślana strategia, wyrafinowana gra, która może doprowadzić czytelnika do zaskakujących interpretacji. Kiedy rozpoznamy te tropy i umiejętnie wejdziemy w nieznane nam labirynty, przyjemność z lektury będzie przednia. Obiecuję”.

Piotr Kępiński, „Życie” 2001

„A gdyby tak okazało się, że w latach osiemdziesiątych Polska była infiltrowana nie przez żywych sowieckich agentów, lecz przez sowieckie roboty? Że te cyborgi made in KGB werbowały współpracowników, a ponadto uwodziły całkiem zwyczajnych ludzi żyjących z dala od polityki? To są nieludzko splątane fabuły i wątki, tylko że nie ja mieszam. Dokonał tego – niebywale sprawnie, brawurowo i w doskonałym stylu – Jerzy Sosnowski w powieści Apokryf Agłai”.

Przemysław Czapliński, „Polityka” 2001

JERZY SOSNOWSKI (ur. 1962) – pisarz, autor . Prądu zatokowego (2003), Ach (2005), Tak to ten (2006), dziennikarz TVP Kultura. Laureat Nagrody Fundacji im. Kościelskich (2001).

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.25 MB (MOBI), 1.23 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Krzysztof Kosiński

19.06.2014, 18:20

„Niech Was nie zwiedzie początek SF”

Niech Was nie zwiodą roboty i odrobina SF. To piękna opowieść o tym czym jest miłość, czym może być miłość. I o tym jak łatwo skrzywdzić innego człowieka udając kogoś, kim się nie jest naprawdę lub przywdziewając wymyśloną maskę. Piękna, szkatułkowa opowieść o miłości, cierpieniu, zmianach i niespełnieniu. Już sięgam po następną powieść Jerzego Sosnowskiego.

Dodaj recenzję