Autonomiczne i prospołeczne systemy finansowe w warunkach kryzysu (ebook) –	Paweł Soroka, Krzysztof  Lachowski, Andrzej  Zawiślak
Twoja cena:

Od wydawców


Narastający, coraz bardziej odczuwany przez wszystkich kryzys, ma nie tylko charakter finansowy i gospodarczy, lecz jest kryzysem całej współczesnej cywilizacji i powszechnej świadomości. Dotyka jednocześnie wielu różnych sfer naszej egzystencji. Eksponowanie od 2008 r. w mediach kryzysu finansowego, będącego w istocie jedynie zapowiedzią poważnego krachu, jest odwracaniem uwagi od przeżywającego głęboki kryzys kapitalizmu.


Podstawowe przyczyny narastającego kryzysu finansowego tkwią nie tyle w wadliwych mechanizmach finansowych, a bardziej w psychice ludzi, zdominowanej przez egoizm, bezwzględną rywalizację oraz żądzę dominacji i władzy.


(...)Potęgującym się problemom gospodarczym, w tym finansowym i nowym rozwiązaniom społeczno-gospodarczym była poświęcona kolejna już Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Autonomiczne i prospołeczne systemy finansowe w warunkach kryzysu”, zorganizowana przez Krajową Radę Spółdzielczą i Warszawską Szkołę Zarządzania – Szkołę Wyższą w dniu 27 marca 2014 r. w Warszawie.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formacie PDF
Rozmiary plików
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące format PDF.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać