Bądź uzdrowiony mocą Jezusa. (ebook) –	Bob SchuchtsPromocja

E-book

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa.

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Masz dom i rodzinę? A może jesteś realizującym się zawodowo singlem? Osiągasz w życiu sukcesy i czujesz się spełniony. Ale czy na pewno jesteś szczęśliwy? Czy nie masz jednak wrażenia, że czegoś ci brakuje? Że jakaś część ciebie potrzebuje uzdrowienia? Bob Schuchts, mimo że miał wszystko, nie czuł się szczęśliwy. Bądź uzdrowiony mocą Jezusa to sprawdzony, oparty na faktach poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje, jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć. Bob Schuchts jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, który od ponad trzydziestu pięciu lat w swojej pracy kieruje się wiarą katolicką, wykorzystuje charyzmat uzdrowienia. Prowadzi sympozja i szkolenia poświęcone uzdrowieniu duszy. Ze swoją żoną Margie tworzą szczęśliwe małżeństwo, mają dwie córki i siedmioro wnucząt. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

5.22 MB (MOBI), 2.24 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Rahida

26.03.2015, 10:40

Szukałam artykułów o szczęściu na wielu stronach internetowych , to pierwsza znaleziona przezemnie pozycja książkowa , w której wszystko zebrane jest „ w kupę” , informacje są przejrzyste a przy tym całość nie jest jak jeden wielki esej naukowy. Jest to coś na kształt historii na , którą składają się osobiste przeżycia autora , uzrowienia w jego rodzinie , interesujące historie innych ludzi czy wplecione w to szokujące informacje o radykalnych przemianach , które nastąpiły pod wpływem ducha świętego...

E

23.03.2015, 23:10

Książka „Bądź uzdrowiony mocą Jezusa” jest dla wszystkich tych, którzy poszukują duchowego doświadczenia. Choć jej autor jest wierzącym katolikiem cytującym co rusz Pismo Święte, jego świadectwo ma raczej charakter uniwersalny. Mowa bowiem uzdrowieniu duszy, o poczuciu pustki, jakiegoś braku, niedoskonałości, którą na różne sposoby potrzebujemy zapełnić. Bob Schuchts opowiada swoją historię i jako terapeuta stara sie też pomoc czytelnikom. Dlatego w książce, którą można potraktować jako poradnik raz na jakiś czas pojawiają sie pytania, na które ma odpowiedzieć człowiek pragnący uzdrowienia. To proste pytania, każdy z nas jest w stanie na nie odpowiedzieć, ale nie zawsze mamy na to czas. Schuchts namawia. Opowiada, jak dzięki doświadczeniu obecności Ducha Świętego stał sie lepszym człowiekiem. Myślę, że każdy, kto sięgnie po tę książkę, zmieni się. Może odrobinę, ale jednak. Zachęcam.

Aspera

21.03.2015, 15:31

Niezwykły poradnik duchowy. Trzy etapy, które mają nas doprowadzić do duchowego uzdrowienia z naszych lęków, czy traum, które każdy z nas w sobie nosi. Dzięki pomniejszym krokom, pytaniom i zadaniom możemy przygotować się na przyjęcie Bożej łaski. Do tej książki na pewno będę jeszcze wracać. Polecam.

Jonasz Wrzeszcz

Jonanna Wrzeszcz

17.03.2015, 16:39

Dawno nie czytałem tak dogłębnych rozważań nad kwestią grzechów głównych. Nie tylko,że są, ale stoją za tym rozważania ciekawe, jakie bożki za nimi stoją, dlaczego akurat te a nie inne grzechy ciągle popełniam. Co tak naprawdę, jaką pustkę czy pragnienie grzechy te zasłaniają?
Taka praca od podstaw, a jak odkrywcza w tej książce!

Marek

10.03.2015, 17:03

Często szukam drogowskazów na swojej drodze i tak książka okazała się jednym z nich. Akurat idealnie na Wielki Post.

MichalinaB

09.03.2015, 17:02

Warto zadać o swoją duszę z pomocą takich poradników. Znalazłam tam wiele historii z pracy autora, terapeuty, jak i historii jego najbliższych, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że należy ciągle się rozwijać i uzdrawiać.

Anna Wrzos

Anna Wrzos

04.03.2015, 00:05

Wydaje się być żmudną drogą dbanie o swoje życie duchowe. Jednak Ci, którzy to robią wiedzą jak piękne owoce z tego wynikają.
Z Bobem Schuchtsem przyglądam się kwestii uzdrowienia, czym jest, dlaczego wiara nie może istnieć bez procesu leczenia. Że to nie powód do wstydu potrzebowanie tego procesu, a wyraz głęboko skrywanego pragnienia. Autor zaprasza do patrzenia tym razem właśnie „oczami serca” na wszystko, co nas spotkało, na nasze wybory i doświadczenia. By zauważyć ograniczające nas bariery i pozbyć się ich dając szansę nowemu.
Za tymi słowami idą przykłady Bożej mocy i działania, najbardziej przejmująco w opowieściach o bracie autora i jego chorobie.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję