Bezlitosne. Pretty Little Liars 10 (ebook) –	Sara Shepard

Bezlitosne. Pretty Little Liars 10

Ocena czytelników:

8,0 (1 ocena)

Opis publikacji

"Poznaj kolejną tajemnicę najmodniejszej młodzieżowej serii! NIGDY MNIE NIE ZNAJDZIECIE. A. Wspomnienie o Tabicie wciąż prześladuje Emily, Arię, Spencer i Hannę. Tajemniczy nadawca SMS-ów w każdej chwili może zdradzić ich sekret. Dziewczyny jednoczą siły w walce z niewidzialnym wrogiem, ale i tak wpadają w zastawiane przez niego pułapki. Czy tym razem prawda wyjdzie na jaw?"

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.52 MB (MOBI), 0.73 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

PannaP44

27.09.2013, 09:07

„”

Na 10 już część "Pretty Little Liars" czekałam jak zwykle z niecierpliwością. Mogłoby się wydawać że cała historia z Alice i jej przyjaciółkami zrobi się nudna. Nic bardziej mylnego. Sara Shepard zaskakuje nas coraz to nowymi intrygami, sekretami, kłamstwami, tak że nie można doczekać się co będzie dalej.
Emily, Aria, Spencer i Hanna myślały że mają już kłopoty za sobą. Jednak wspomnienie o Tabicie wciąż je prześladuje. Na domiar złego ich kolejny sekret może wyjść na jaw. Wszystko idzie nie po ich myśli, a cała historia z Alice zdaje się nie mieć końca. Dziewczyny nie potrafią normalnie żyć. W ich życiu panuje chaos i ciągła niepewność.
Seria "Pretty Little Liars" stała sie bardzo popularna. Ja osobiście (mówiłam to już kilkakrotnie) uważam ja za najlepszą serię książek dla młodzieży. Nie chcę ujawniać więcej faktów, bo pozbawiłabym przyjemności odkrywania, tych czytelników, którzy jeszcze nie przeczytali poprzednich części.
Sara Shepard jak zwykle trzyma czytelnika w napięciu. Sprawia że czytanie jest zabawą, a z każdą stroną czytelnik zadaje sobie pytanie: Nie no taaaaak? O jeju! i czyta dalej z niecierpliwością.
Ja bardzo polecam szczególnie na długie jesienne wieczory, dla relaksu taką ciekawą i wciągającą lekturę.

Dodaj recenzję