Bilbord (ebook) –	J.D. Bujak

ebook Bilbord

Autor:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,3
(90 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Seria morderstw tak brutalnych i przemyślanych, że u ich źródeł musi być niewinność.

Krzysztof Pasłęcki – właściciel świetnie prosperującej, uroczej kwiaciarni w centrum Kazimierza Dolnego, ukochany partner mądrej i oddanej kobiety, dobry przyjaciel i szef – ma wszelkie powody, by uważać się za człowieka sukcesu. Wiedzie spokojne, szczęśliwe życie, które nagle urywa się wraz z wizytą dawnego przyjaciela – policjanta Feliksa Pokornego. Kim jest Pokorny i jaką wiadomość przekazał? Co łączy Pasłęckiego z serią wyjątkowo brutalnych morderstw? Odpowiedzi na te pytania są zaskakujące, a w obliczu tragedii, otaczający Krzysztofa Pasłęckiego świat okazuje się zupełnie inny niż dotychczas. 

Joanna Bujak (ur. 1977) - ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Jest autorką powieści „Lista” i „Spadek”. Czyta wszystko od horrorów, thrillerów, poprzez fantastykę, literaturę młodzieżową i prozę obyczajową.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.54 MB (MOBI), 0.78 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Żak Agnieszka

Żak Agnieszka

09.08.2012, 12:35

Dziwią mnie pozytywne opinie o tej książce, gdyż ja się w trakcie lektury wyjątkowo wynudziłam. Autorka powtarza sceny kolejnych morderstw według jednego schematu - ile razy można czytać tę samą scenę? Dodatkowo brakuje logicznego wyjaśnienia tych morderstw. To znaczy dowiemy się kto zabija i dlaczego, niestety autorka nie pokusiła się o głębszą analizę tak mordercy, jak i zjawiska, które go do morderstw ochnęło. A szkoda. Tak samo morderca nie byłby fizycznie zdolny do dokonania wszystkich zbrodni - no ale autorka uznała, że nie trzeba takich drobiazgów tłumaczyć (a morderstwa były bardzo skomplikowane i wymagały przygotowań i długiej pracy na miejscu - morderca nie wyrobiłby się czasowo).

Zamiast tego dostajemy trochę brutalności, obrzydliwości i zranioną psychikę głównego bohatera. Za mało i za słabo. Pomysł był ciekawy, realizacja leży.