Brudna gra (ebook) –	Nikodem  Pałasz

E-book

Brudna gra

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Gwiazda światowego sportu, triumfator Wimbledonu, polski tenisista Artur Malewicz zostaje zamordowany w swoim ekskluzywnym apartamencie. Zabójstwo ma miejsce dzień po ostatnim turnieju sezonu – World Championships  w Londynie, który Polak wygrał w mistrzowskim stylu.Dochodzenie w sprawie zabójstwa Malewicza prowadzi inspektor Wiktor Wolski, były amatorski mistrz Polski w boksie, historyk sztuki i niedoszły filolog. Porzucił uniwersytet, by wstępując do policji, rozwikłać zagadkę morderstwa swojego ojca. Wolski wnika w mroczny świat zawodowego tenisa. Płatny seks, doping, ustawianie meczów. Tu wszystko jest możliwe i każdy wydaje się podejrzany... Okazuje się, że nawet inspektor Wiktor Wolski, w imię wyższych celów,  musi czasem rezygnować ze swoich zasad.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

451

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.09 MB (MOBI), 2.99 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Domi nika

02.08.2014, 14:02

„Słaby język, ale pomysł dobry”

Bardzo męczący język, a sama książka spodoba się głównie tym, którzy się mocno interesują w polskim tenisie. Nawiązania do prawdziwych zawodników, działaczy, trenerów itp., laik tego nie zrozumie i raczej bez ekscytacji podejdzie do samej fabuły.