Carver (ebook) –	Marek Ślusarczyk

ebook Carver

Autor:

Wydawnictwo: Psychoskok

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

9,3
(4 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"""Carver"" opowiada o losach Proximy, nastoletniego chłopca, który pochodzi z ginącej planety. Białowłosy młodzieniec ląduje na Ziemi w spokojnym miasteczku Grave Grande. Chłopak będzie musiał stanąć do walki zarówno ze swoimi prześladowcami, jak i z własnym umysłem. Grave Grande jest nawiedzane przez burze śnieżne od kilku tygodni. Jednak śnieg okaże się najmniejszym z problemów. Wkrótce do miasta zawita białowłosy młodzieniec. Proxima pochodzi z planety bliźniaczo podobnej do Ziemi, niszczonej przez Flamisów, wrogą rasę kosmitów potrafiących władać ogniem. Chłopak chce uniknąć zagłady, szuka schronienia na Ziemi. Nie może tego jednak zrobić, dopóki nie stawi czoła samemu sobie. Marek Ślusarczyk - licealista, miłośnik filmowych ciekawostek, początkujący scenarzysta. Swój czas wolny stara się rozdzielać pomiędzy dwie pasje: czytanie i pisanie książek. Swoją pierwszą powieść pt. ""Carver"" rozpoczął jeszcze w gimnazjum. Gazeta Muranowska publikowała ją w odcinkach, a całość została skończona i wydana jeszcze w liceum. "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.89 MB (MOBI), 0.63 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

11.06.2014, 14:58

„Carver" opowiada o perypetiach nastoletniego chłopca Proximy, który pochodzi z ginącej planety. Młodzieniec ląduje na Ziemi w spokojnym miasteczku Grave Grande. Tam będzie musiał stanąć „oko w oko” do walki ze swoimi prześladowcami, ale nie tylko? Jak potoczą się losy białowłosego mężczyzny i jaki będzie finał jego osobistej walki z własnym umysłem? Jako ciekawostkę dodam, iż powieść „Carver” publikowana była w odcinkach w Gazecie Muranowskiej natomiast całość została skończona i wydana jeszcze w liceum.