Cierpliwość diabła (ebook) –	Maxime Chattam

ebook Cierpliwość diabła

Autor:

Wydawnictwo: Sonia Draga

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,1
(223 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

„Bardzo lubię straszyć czytelników. Opisuję rzeczy, które naprawdę mogą się zdarzyć”.  Maxime Chattam„Jeśli lubicie mroczne, przesiąknięte krwią thrillery, w których zło jest zarazem wszechpotężne i pospolite, z czystym sumieniem polecam powieści Francuza”.   portal Dzika bandaPodczas akcji policyjnej wymierzonej przeciwko dealerom narkotyków śledczy dokonują makabrycznego odkrycia. Jeden ze złapanych handlarzy ma przy sobie torbę z ludzką skórą. Trop wiedzie na przedmieścia Paryża do przeznaczonego do rozbiórki domu, gdzie sprawca zbrodni pozostawił oprawiony w ludzką skórę pamiętnik naśladujący Necronomikon. Jego lektura pozostawia niezatarte wrażenia.Nieugiętej porucznik Ludivine Vancker nic nie powstrzyma przed rozwiązaniem zagadki i dotarciem do źródła nieszczęść. Do korzeni zła.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.33 MB (MOBI), 2.33 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Tomasz Kowalski

Tomasz Kowalski

30.07.2015, 08:47

„Dreszcz emocji”

Jak zwykle autor dawkuje napięcie, kolejne okrutne zbrodnie.....Ale oprócz typowej sensacji książka poddaje pod dyskusję prawdy wpojone i ich kontestowanie....Trzyma do końca ....i jeszcze nawet dłużej...