Co (prze)widziała Antonina (ebook) –	Marta  Pastewka

ebook Co (prze)widziała Antonina

Autor:

Wydawnictwo: Psychoskok

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,0
(2 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

„Co (prze)widziała Antonina” Marty Pastewki to thriller psychologiczny. Policjant Piotr Malczewski jest świadkiem morderstwa młodego mężczyzny. Kiedy Piotr składa wizytę rodzinie zamordowanego, poznaje 14-letnią Antoninę, dziewczynkę, która potrafi czytać w ludzkich myślach. Wyznaje mężczyźnie, że śmierć jej brata jest częścią pewnego skomplikowanego planu. Antonina nie mogła zapobiec temu co się musiało zdarzyć. Była bezradnym świadkiem tragedii rozgrywającej się w jej rodzinie. Policjant postanawia rozwiązać zagadkę morderstwa, a ona obiecuje mu w tym pomóc. Kluczem do  jej odszyfrowania okazuje się powrót Malczewskiego do jego własnych wspomnień z okresu dzieciństwa i młodości. Książka składa się z trzech części. Kiedy czytelnik zaczyna nabierać pewności, że podąża za pewną logiką wydarzeń, w kolejnej części książki napotyka niejako na zaprzeczenie tej logicznej układanki. Trudno oderwać się od lektury. Trzyma ona czytelnika aż do ostatniej strony.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.84 MB (MOBI), 0.79 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

04.01.2016, 14:05

warta przeczytania - polecam

Anonimowy czytelnik

06.01.2016, 12:20

„Warta przeczytania”

Jest to mroczna historia Piotra i Antoniny, których losy są ze sobą w tajemniczy sposób powiązane. Oboje spotykają się w związku z morderstwem brata Antoniny. Piotr jest policjantem, który był przypadkowym świadkiem zbrodni. Po poznaniu Antoniny, postanawia zająć się sprawą rozwiązania zagadki wiążącej się z tajemniczym morderstwem. Dziewczyna daje do zrozumienia, że może pomóc doprowadzić do poznania motywów zabójstwa brata i odnalezienia zabójcy.
Piotr od razu orientuje się, że Antonina ma wiedzę z zakresu, którego on nie jest w stanie pojąć. Musi, więc zaufać jej, gdyż jest to dla niego jedyna szansa na znalezienie zabójcy. To, do czego Antosia doprowadza policjanta, staje się dla niego zrozumiałe dopiero w odpowiednim czasie….
Świetny debiut literacki. Gorąco polecam czytelnikom lubiący thrillery psychologiczne.