Co (prze)widziała Antonina (ebook) –	Marta  Pastewka

E-book

Co (prze)widziała Antonina

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

„Co (prze)widziała Antonina” Marty Pastewki to thriller psychologiczny. Policjant Piotr Malczewski jest świadkiem morderstwa młodego mężczyzny. Kiedy Piotr składa wizytę rodzinie zamordowanego, poznaje 14-letnią Antoninę, dziewczynkę, która potrafi czytać w ludzkich myślach. Wyznaje mężczyźnie, że śmierć jej brata jest częścią pewnego skomplikowanego planu. Antonina nie mogła zapobiec temu co się musiało zdarzyć. Była bezradnym świadkiem tragedii rozgrywającej się w jej rodzinie. Policjant postanawia rozwiązać zagadkę morderstwa, a ona obiecuje mu w tym pomóc. Kluczem do  jej odszyfrowania okazuje się powrót Malczewskiego do jego własnych wspomnień z okresu dzieciństwa i młodości. Książka składa się z trzech części. Kiedy czytelnik zaczyna nabierać pewności, że podąża za pewną logiką wydarzeń, w kolejnej części książki napotyka niejako na zaprzeczenie tej logicznej układanki. Trudno oderwać się od lektury. Trzyma ona czytelnika aż do ostatniej strony.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

120

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.84 MB (MOBI), 0.79 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

06.01.2016, 12:20

„Warta przeczytania”

Jest to mroczna historia Piotra i Antoniny, których losy są ze sobą w tajemniczy sposób powiązane. Oboje spotykają się w związku z morderstwem brata Antoniny. Piotr jest policjantem, który był przypadkowym świadkiem zbrodni. Po poznaniu Antoniny, postanawia zająć się sprawą rozwiązania zagadki wiążącej się z tajemniczym morderstwem. Dziewczyna daje do zrozumienia, że może pomóc doprowadzić do poznania motywów zabójstwa brata i odnalezienia zabójcy.
Piotr od razu orientuje się, że Antonina ma wiedzę z zakresu, którego on nie jest w stanie pojąć. Musi, więc zaufać jej, gdyż jest to dla niego jedyna szansa na znalezienie zabójcy. To, do czego Antosia doprowadza policjanta, staje się dla niego zrozumiałe dopiero w odpowiednim czasie….
Świetny debiut literacki. Gorąco polecam czytelnikom lubiący thrillery psychologiczne.