Czarownica (ebook) –	Anna Litwinek

ebook Czarownica

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,3
(167 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Sonia Hunamska prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie tajemniczych pochówków w lokalnym kościele. Komuś jednak bardzo zależy, by jej artykuł nigdy nie ujrzał światła dziennego.
Za dnia bohaterka próbuje odkryć prawdę, a w nocy dręczą ją niepokojące sny. Wkrótce dowiaduje się, że wszystkie kobiety w jej rodzinie posiadają pewien dar. Daje on siłę, ale może też okazać się przekleństwem… To przecież przez niego zaginęła przed laty jej matka.
Na szczęście w drodze ku przeznaczeniu Sonia nie jest sama. Przewodniczką po świecie magii staje się ciocia Hala. Nie brak także mężczyzn gotowych stanąć po jej stronie. Czy Sonia zaufa ekscentrycznemu archeologowi, czy może diabelnie przystojnemu adwokatowi? Z kim zdecyduje się związać swój los?
Powieść Anny Litwinek pokazuje, jak ważne jest, by iść za głosem serca, odnaleźć wewnętrzną siłę i kobiecość.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.54 MB (MOBI), 1.42 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

05.04.2016, 19:33

Co ja poradzę, że uwielbiam książki o czarownicach :) Może dlatego, że sama należę do klanu czarownic i moje czarownice są najlepsze na świecie :) Ale poważnie, ta książka wciąga jak bagno. Ja nie mogłam przestać czytać. Sonia Hunamska podbiła moje serce - ruda, pyskata, silna, odważna - czarownica idealna! Ciężko mi było uwierzyć, że to debiut Pani Anny. Czekam z niecierpliwością na kolejne pozycje :)