Czarownica (ebook) –	Anna LitwinekPromocja

E-book

Czarownica

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Sonia Hunamska prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie tajemniczych pochówków w lokalnym kościele. Komuś jednak bardzo zależy, by jej artykuł nigdy nie ujrzał światła dziennego.
Za dnia bohaterka próbuje odkryć prawdę, a w nocy dręczą ją niepokojące sny. Wkrótce dowiaduje się, że wszystkie kobiety w jej rodzinie posiadają pewien dar. Daje on siłę, ale może też okazać się przekleństwem… To przecież przez niego zaginęła przed laty jej matka.
Na szczęście w drodze ku przeznaczeniu Sonia nie jest sama. Przewodniczką po świecie magii staje się ciocia Hala. Nie brak także mężczyzn gotowych stanąć po jej stronie. Czy Sonia zaufa ekscentrycznemu archeologowi, czy może diabelnie przystojnemu adwokatowi? Z kim zdecyduje się związać swój los?
Powieść Anny Litwinek pokazuje, jak ważne jest, by iść za głosem serca, odnaleźć wewnętrzną siłę i kobiecość.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.54 MB (MOBI), 1.42 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Nina

Halina Grice

05.04.2016, 19:33

Co ja poradzę, że uwielbiam książki o czarownicach :) Może dlatego, że sama należę do klanu czarownic i moje czarownice są najlepsze na świecie :) Ale poważnie, ta książka wciąga jak bagno. Ja nie mogłam przestać czytać. Sonia Hunamska podbiła moje serce - ruda, pyskata, silna, odważna - czarownica idealna! Ciężko mi było uwierzyć, że to debiut Pani Anny. Czekam z niecierpliwością na kolejne pozycje :)

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję