Czarownice z Pirenejów (ebook) –	Luz GabasPromocja

E-book

Czarownice z Pirenejów

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Gorąca miłość, która przetrwała wieki – nowa powieść autorki "Palm na śniegu". Brianda z Lubicha jest jedyną spadkobierczynią potężnego rodu w Aragonii w XVI wieku. Kiedy ojciec zostaje zamordowany przez przeciwników politycznych, Brianda wie, że jej bezpieczny dotąd świat nigdy nie wróci. Ma u swego boku męża, którego kocha i któremu jest przeznaczona, jednak nawet on nie uchroni jej od zguby. Wskutek knowań Brianda wraz z dwudziestoma trzema kobietami z sąsiedztwa zostaje oskarżona o uprawianie czarów i skazana na śmierć. Przed egzekucją przysięga wieczną miłość mężowi i rzuca klątwę na swego oprawcę. Historia tego gorącego uczucia znajdzie swój nieoczekiwany finał dopiero teraz, po kilku stuleciach. Pewna młoda pani inżynier o imieniu Brianda dręczona sennymi koszmarami wraca w rodzinne strony w Pireneje, by odzyskać spokój ducha, a także szaleńczo zakochać się w tajemniczym cudzoziemcu i dopełnić przysięgi sprzed wieków.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

480

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

6.02 MB (MOBI), 2.53 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Nina

Halina Grice

12.06.2016, 14:32

Nie dołączę do chórów pochwalnych, niestety. Kto mnie trochę zna wie, że z czarownicami jestem za pan brat. Uwielbiam czytać historie o i z czarownicami w tle. Po wszystkich achach i ochach na temat tej książki bez wahania wzięłam się za lekturę. I co? No właśnie nic... Emocji nie wzbudziła, za to często wzbudzała nudę. Są książki, które odkładam jeśli po około 60 stronach mnie nudzą, tę jednak postanowiłam przeczytać do końca, chyba tylko ze względu na te czarownice w tytule. Nie powiem, że był to czas do końca stracony, aż tak źle nie było. Uważam, że autorka napracowała się przy zbieraniu materiałów do tej książki ale nie wykorzystała w pełni potencjału tematu. To mogłaby być naprawdę rewelacyjna lektura, w mojej opinii jest tylko dobra, a może nawet przeciętna.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję