Czerwony krąg. Historia snajpera Navy SEALs i trenera najskuteczniejszych strzelców amerykańskich sił zbrojnych (ebook) –	John David  Mann, Brandon Webb
Twoja cena:

Brandon Webb to żywa legenda amerykańskich sił zbrojnych. Zanim stanął do walki z wrogiem, musiał pokonać dużo potężniejszego przeciwnika – własną słabość. Instruktorzy Navy SEALs natychmiast ją dostrzegli. Wśród nich obdarzony zimnym, błękitnym spojrzeniem i równie zimnym sercem instruktor Shoulin, który postanowił zrobić wszystko, żeby Webb nie został SEALsem. Aby przetrwać ekstremalnie wymagające szkolenie, młody rekrut musiał udowodnić, że nie sposób go złamać. Dzięki sile charakteru nie tylko spełnił marzenie o służbie w SEALs, ale sam został doskonałym trenerem. Webb pokazuje, jak wiele determinacji i poświęcenia potrzeba, żeby zrealizować swoje życiowe plany. Jako żołnierz znalazł się w piekle afgańskiej wojny, gdzie miał okazję sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Swoje bezcenne doświadczenia wykorzystał w pracy szkoleniowca. Webb stworzył najbardziej wymagający i zarazem najskuteczniejszy na świecie program treningowy dla przyszłych snajperów. „Świetna lektura dla każdego, kto marzy o osiąganiu celów, które pozornie wydają się nieosiągalne – na każdej ścieżce życia”. Richard Marcinko, autor Komandosa “Elektryzująca, znakomicie napisana opowieść o światowej elicie snajperów. Webb ze szczerością i dynamiką opisuje treningi, niebezpieczne akcje i rozterki, które są kosztami tak obranego stylu życia. Czerwony krąg to doskonała książka”. Howard E. Wasdin, autor głośnego Snajpera

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formacie EPUB_DRM
Rozmiary plików 3.72 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaDRM
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące format EPUB_DRM.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

24.07.2016, 18:31

Gdyby nie DRM i brak formatu "mobi" już dawno byłaby na mojej półce. Zmiana formatu i zdjęcie blokady to w dzisiejszych czasach dla mało ogarniętego informatyka maksymalnie kilkadziesiąt minut pracy.

Katarzyna Suchorz

23.01.2016, 12:27

Świetna pozycja, genialnie napisana. Lekka, zabawna i wciągająca. Polecam!

e- Czytelnik

07.09.2015, 17:48

W ostatniej chwili zorientowałem się że to plik z DRM, którego czytnik nie przeczytałby. Tym razem więc papier.

Anonimowy czytelnik

07.07.2015, 19:50

Na tle podobnych publikacji ciekawsza i doroslejsza w mojej ocenie. Warta zakupu i poswieconego czasu.

Tomasz K

Tomasz K

16.11.2014, 20:29

Jestem zainteresowany,ale nie EPUB z DRM. Juz sprawdzilem i zakupie normalna ksiazke w EMPIK-u.

Anonimowy czytelnik

08.02.2014, 12:40

Książka ciekawnie napisana, opowiada zarówno o byciu SEALsem w jednostce i życiu prywatnym oraz jak trudno obie te rzeczy pogodzić... Do przeczytania jedynie w aplikacji woblinku co jest trudne i męczące inne formaty byłyby wskazane :)

R S

R S

01.08.2013, 23:06

rozważałem zakup, ale z DRM dla zasady - nie. niech przestaną nas traktować jak złodziei, bo w ogóle dzięki nam istnieją.

J K

30.05.2013, 13:24

Po raz pierwszy oceniam negatywnie książkę bez jej przeczytania.
Po raz pierwszy wyrzuciłem na Woblink.com pieniądze w błoto.
Po raz pierwszy usunąłem książkę z półki.
Wszystko z powodu braku możliwości odczytania książki na moim czytniku (DRM) a łamanie zabezpieczeń czegoś za co zapłaciłem w mojej ocenie nie wchodzi w grę.
Dotychczas na Woblinku kupiłem/przeczytałem 44 pozycje. I tak pozostanie. Dopóki będą tu pozycje z DRM, nic więcej tu nie kupię.

Maciej Chmielewski

Maciej Chmielewski

22.05.2013, 13:40

Mobi1

Piotr Wanag

20.05.2013, 14:19

Bardzo chętnie zakupiłbym tą pozycję, ale ... w formacie mobi.

Piotr Derendal

Piotr Derendal

24.04.2013, 21:16

Proszę o format MOBI!