Czy jesteś wystarczająco bystry. żeby pracować w Google? (ebook) –	William Poundstone

E-book

Czy jesteś wystarczająco bystry. żeby pracować w Google?

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Zostajesz zmniejszony do rozmiarów pięciogroszówki i wrzucony do blendera. Ostrza pójdą w ruch za 60 sekund. Co robisz? – Jeśli chcesz pracować w Google albo w którejś z pozostałych liczących się korporacji, musisz mieć odpowiedź na to i wiele innych pytań. Czy jesteś wystarczająco bystry, żeby pracować w Google? prowadzi czytelnika przez zaskakujące rozwiązania dziesiątków najbardziej wymagających pytań zadawanych podczas rozmów o pracę. Książka zwraca uwagę na istotność kreatywnego myślenia, wskazuje sposoby na prześcignięcie konkurencji, opowiada, w jaki sposób Twój profil na Facebooku staje się odzwierciedleniem Ciebie samego, a także dotyka wielu innych, równie istotnych spraw. Jeśli chcesz odnieść sukces na dzisiejszym rynku pracy, ta książka jest dla Ciebie. Spore działo do wykorzystania na następnej rozmowie o pracę – „Kirkus” Poundstone proponuje strategie, które pozwalają poradzić sobie z najbardziej stresującymi sytuacjami, odsłonić ukryte zamiary rekrutera, uratować skazaną na niepowodzenie rozmowę kwalifikacyjną. Energiczny i fascynujący styl Poundstone’a czyni z tej książki prawdziwą gratkę dla szukających pracy. – „Publishers Weekly” Dzięki ogromnej liczbie łamigłówek książka zapewnia wyczerpujący wykaz wszelkich możliwych czynników, które koniecznie należy wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu rozwiązań. Ich zrozumienie przyniesie natychmiastową korzyść – nie będziesz giął się pod złowrogim spojrzeniem potencjalnego pracodawcy. – „New Scientist” Rozbrajające. – „Denver Post” Pomocny przewodnik. – „Christian Science Monitor”"

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.84 MB (MOBI), 1.59 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Łukasz Kubicki

04.05.2013, 11:07

Książka, może i jest OK - nie wiem, bo dopiero zacząłem ją czytać. Natomiast to, co już zdążyło mi się rzucić w oczy, to kiepskie przygotowanie wersji .mobi. Użyta czcionka nie zawiera polskich znaków (przynajmniej, na moim kindle keyboard, polskie znaki wyświetlane są standardową czcionką czytnika), a niektóre fragmenty tekstu mają ustawiony taki kolor (a właściwie odcień szarości), że bardzo słabo je widać.