Czy krowy mogą schodzić po schodach? (ebook) –	Paul Heiney, Elżbieta Smoleńska

E-book

Czy krowy mogą schodzić po schodach?

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Po co nam woskowina w uszach? Czy bakterie uprawiają seks? Jak powstają paski w paście do zębów? Czy w kosmosie może cieknąć z nosa? Z czego są zrobione gwiazdy?

W tej książce znajdziecie odpowiedzi na wszystkie dręczące was pytania, nawet te bardzo kłopotliwe. lektura dla ludzi ciekawych świata, a także poszukiwaczy rzetelnej wiedzy naukowej. Wyjaśnia zarówno kwestie pozornie oczywiste, jak i te sięgające znacznie głębiej.

Książka jest owocem  wiedzy grupki zapalonych naukowców z całego świata – rzetelna, zabawna, nie pozbawiona poczucia humoru, spodoba się każdemu, kto interesuje się życiem na Ziemi.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.50 MB (MOBI), 3.57 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Artur Gorzelak

Artur Gorzelak

01.07.2014, 14:27

„Dla ciekawych dzieci i dla rodziców odpowiadajacych na ich pytania.”

Książka pozwalająca podreperować autorytet ojca, zdobyć podziw kolegów w szkole, albo zaspokoić zwyczajnie swoją ciekawość. Zawiera krótkie objaśnienia najróżniejszych zjawisk zachodzących wokół nas, podzielonych na różne kategorie. Każdy bez względu na wiek i wykształcenie znajdzie zapewne w niej coś co go zaskoczy. Napisana jest dość prostym językiem i w sposób przejrzysty. Nie powinna zatem sprawić kłopotu nawet młodszym czytelnikom, także i tym którzy męczą się zbyt długimi rozdziałami. Dobrze jest mieć ją pod ręką, aby w odpowiedniej chwili przypominać sobie przeczytane wcześniej ciekawostki. Gorąco polecam.