Czysty obłęd (ebook) –	Mark Lamprell

ebook Czysty obłęd

Autor:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,3
(58 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Czasem człowiek nie może wziąć się w garść, dopóki się doszczętnie nie rozsypie…

Michael O’Dell wpada pod samochód. Ku swojemu zaskoczeniu i zadowoleniu, nie ginie. Jednak od tej chwili, pomimo heroicznego wsparcia żony, Wendy, życie Michaela zaczyna wymykać się spod kontroli.

Jego córka Rosie nokautuje mściwą koleżankę z klasy, co staje się początkiem koszmarnych przejść z jej szkołą. Syn Declan ukrywa w swoim pokoju narkotyki. Świrnięty policjant zaczyna prześladować całą rodzinę. Drobne nieszczęścia nabierają złowieszczego posmaku. Jakby tego było mało, życie zawodowe Michaela zaczyna walić się w gruzy.

„Czysty obłęd” to przezabawna, bolesna powieść o miłości, rodzinie i niepewności wpisanej w ludzki los.

Mark Lamprell od wielu lat pracuje w branży filmowej i telewizyjnej. Jest współautorem scenariusza filmu „Babe – świnka w mieście”, a także scenarzystą i reżyserem wielokrotnie nagradzanego filmu „My Mother Frank”. Jego najnowsze przedsięwzięcie to musical „Goddess”, którego jest współscenarzystą i reżyserem. „Czysty obłęd” to jego pierwsza powieść.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.33 MB (MOBI), 1.14 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Krzysztof Kosiński

05.02.2015, 16:09

„A wszechświat sobie jest”

Popadający w otchłań depresji dojrzały mężczyzna ,dorastające dzieci z problemami i próbująca rozpaczliwie utrzymać wszystko na swoich barkach żona. A wszechświat nie odpłaca dobrem za dobro ani złem za zło. Wszechświat po prostu jest i ma wszystko w nosie. Pełna smutku i humoru, lekko absurdalna opowieść z zakończeniem, które może nie do końca wszystkich satysfakcjonować. W sumie kawałek naprawdę sympatycznej lektury, tak na jeden wieczór, góra dwa.