Czysty obłęd (ebook) –	Mark LamprellPromocja

E-book

Czysty obłęd

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Czasem człowiek nie może wziąć się w garść, dopóki się doszczętnie nie rozsypie…

Michael O’Dell wpada pod samochód. Ku swojemu zaskoczeniu i zadowoleniu, nie ginie. Jednak od tej chwili, pomimo heroicznego wsparcia żony, Wendy, życie Michaela zaczyna wymykać się spod kontroli.

Jego córka Rosie nokautuje mściwą koleżankę z klasy, co staje się początkiem koszmarnych przejść z jej szkołą. Syn Declan ukrywa w swoim pokoju narkotyki. Świrnięty policjant zaczyna prześladować całą rodzinę. Drobne nieszczęścia nabierają złowieszczego posmaku. Jakby tego było mało, życie zawodowe Michaela zaczyna walić się w gruzy.

„Czysty obłęd” to przezabawna, bolesna powieść o miłości, rodzinie i niepewności wpisanej w ludzki los.

Mark Lamprell od wielu lat pracuje w branży filmowej i telewizyjnej. Jest współautorem scenariusza filmu „Babe – świnka w mieście”, a także scenarzystą i reżyserem wielokrotnie nagradzanego filmu „My Mother Frank”. Jego najnowsze przedsięwzięcie to musical „Goddess”, którego jest współscenarzystą i reżyserem. „Czysty obłęd” to jego pierwsza powieść.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.33 MB (MOBI), 1.14 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Krzysztof Kosiński

05.02.2015, 16:09

„A wszechświat sobie jest”

Popadający w otchłań depresji dojrzały mężczyzna ,dorastające dzieci z problemami i próbująca rozpaczliwie utrzymać wszystko na swoich barkach żona. A wszechświat nie odpłaca dobrem za dobro ani złem za zło. Wszechświat po prostu jest i ma wszystko w nosie. Pełna smutku i humoru, lekko absurdalna opowieść z zakończeniem, które może nie do końca wszystkich satysfakcjonować. W sumie kawałek naprawdę sympatycznej lektury, tak na jeden wieczór, góra dwa.

Dodaj recenzję