Dar Julii (ebook) –	Tahereh MafiPromocja

E-book

Dar Julii

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Jestem klepsydrą. Siedemnaście lat przesypało się przeze mnie i pogrzebało mnie w mym własnym wnętrzu. Czuję, że mam zrośnięte, ciężkie od piasku nogi, umysł przepełniony ziarenkami wahania i niedokonanych wyborów, tracę cierpliwość, w miarę jak czas przecieka mi przez ciało. Mała wskazówka poklepuje mnie na raz, dwa, trzy i cztery, szepcząc: dzień dobry, wstawaj, rusz się, obudź się obudź się Julia już wie, że tylko ona może zatrzymać Komitet Odnowy. Ale aby go pokonać, potrzebuje pomocy kogoś, komu nigdy nie potrafiła zaufać – Warnera. Podczas współpracy z nim przekona się, że nie wszystko, co wie o nim i o Adamie, jest prawdą. Trzeci tom bestsellerowej serii o losach Julii, która podbiła serca czytelników na całym świecie."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.52 MB (MOBI), 0.99 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

PannaP44

02.08.2014, 13:03

„Dar Julii”

To już moje trzecie "spotkanie" z Julią i Adamem. Trzeciej części już od dawna nie mogłam się doczekać.

"Dar Julii" był dla mnie totalnym zaskoczeniem. To jak wielkiej przemianie uległa Julia wprawiło mnie w kompletne osłupienie. Miałam wrażenie że akcja była prowadzona w tej części najlepiej. Nie sposób było oderwać się od czytania. Nowe wątki jakie zostały poruszone, nowe tajemnice i intrygi- to wszystko sprawiło że książka naprawdę wciągała do ostatniej strony. No i o okładce się nie wypowiadam - rewelacyjna grafika.

Jednym słowem cała seria na wielki plus, a ostatnia część szczególnie. Na wakacyjną lekturę, szczególnie dla młodzieży idealna.

Ogólnie cała seria przesycona jest mocnymi uczuciami i doznaniami. Miłość, nienawiść, strach i odwaga mieszają się ze sobą.

Ja jestem pod dużym wrażeniem całej serii.

Zdecydowanie polecam.

Dodaj recenzję