Delikatność (ebook) –	David Foenkinos

ebook Delikatność

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,8
(679 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Milion sprzedanych egzemplarzy we Francji. Gdy François zaczepił Nathalie na ulicy, od razu wiedział, że ma przed sobą kobietę swojego życia. A kiedy ona zamówiła w kawiarni sok brzoskwiniowy, postanowił, że się z nią ożeni. Ich miłość była idealna. Żadnych kłótni ani rozbitych talerzy. Ale pewnego dnia szczęście zostało przerwane. François zginął w wypadku, a Nathalie rozpaczała. Uciekała w samotność, potem w pracę. Aż nagle namiętnie pocałowała Markusa. Historia tego przypadkowego pocałunku to piękna opowieść o trudnej miłości, tęsknocie za szczęściem i... delikatności."

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.34 MB (MOBI), 0.63 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Radosław Gabinek

26.05.2013, 20:45

Bardzo emocjonalna książka o dokonywaniu wyboru pomiędzy życiem w letargu, a otwieraniem się na ludzi. Książka o radzeniu sobie ze stratą i o tym, że instynktownie szukamy drugiej osoby. Na początku wydaje się bardzo płytka, ale z czasem wciąga i kiedy człowiek wsiąka w tą specyficzną narrację - szybko się kończy. Nabyłem tę książkę przypadkiem i nie żałuję, iż dane mi było się z nią zapoznać.