Delikatność (ebook) –	David Foenkinos

E-book

Delikatność

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Milion sprzedanych egzemplarzy we Francji. Gdy François zaczepił Nathalie na ulicy, od razu wiedział, że ma przed sobą kobietę swojego życia. A kiedy ona zamówiła w kawiarni sok brzoskwiniowy, postanowił, że się z nią ożeni. Ich miłość była idealna. Żadnych kłótni ani rozbitych talerzy. Ale pewnego dnia szczęście zostało przerwane. François zginął w wypadku, a Nathalie rozpaczała. Uciekała w samotność, potem w pracę. Aż nagle namiętnie pocałowała Markusa. Historia tego przypadkowego pocałunku to piękna opowieść o trudnej miłości, tęsknocie za szczęściem i... delikatności."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.34 MB (MOBI), 0.63 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Radosław Gabinek

26.05.2013, 20:45

Bardzo emocjonalna książka o dokonywaniu wyboru pomiędzy życiem w letargu, a otwieraniem się na ludzi. Książka o radzeniu sobie ze stratą i o tym, że instynktownie szukamy drugiej osoby. Na początku wydaje się bardzo płytka, ale z czasem wciąga i kiedy człowiek wsiąka w tą specyficzną narrację - szybko się kończy. Nabyłem tę książkę przypadkiem i nie żałuję, iż dane mi było się z nią zapoznać.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję