Detektyw Monk na patrolu (ebook) –	Lee Goldberg, Paweł Laskowicz

ebook Detektyw Monk na patrolu

Autor: ,

Wydawnictwo: REBIS

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,2
(66 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Porucznik Randy Disher przeprowadził się do Summit w stanie New Jersey, gdzie objął stanowisko komendanta policji. Gdy włodarze miasteczka trafiają do więzienia za korupcję, Disher musi tymczasowo objąć obowiązki burmistrza. W akcie desperacji zwraca się do jedynej osoby, której może zaufać i co do której ma pewność, że rozwiąże zagadkę seryjnych włamań. Kiedy Monk wraz z Natalie zgadzają się mu pomóc, Disher zatrudnia ich jako funkcjonariuszy policji, a Summit staje się wkrótce najczystszym i najbardziej symetrycznym miastem na kuli ziemskiej. Jednak włamania nie ustają, dochodzi nawet do morderstwa. Komuś bardzo zależy na tym, aby Monk i jego asystentka wyjechali z Summit w trumnach…

Lee Goldberg jest scenarzystą serialu filmowego DetektywMonk i wielu innych programów telewizyjnych. Dwukrotnie był nominowany do nagrody Edgar Award, przyznawanej najwybitniejszym autorom kryminałów.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.86 MB (MOBI), 0.72 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać