Detektyw Monk w rozterce (ebook) –	Lee Goldberg, Paweł Laskowicz

ebook Detektyw Monk w rozterce

Autor: ,

Wydawnictwo: REBIS

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,3
(59 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Nikt nie lubi wracać do domu, w którym panuje bałagan, a zwłaszcza Monk i Natalie. Kiedy jednak na krótko wracają do San Francisco z Summit, gdzie podjęli pracę w policji, Natalie natyka się we własnej wannie na zwłoki młodej kobiety. Jakby tego było mało, śledczy znajdują pod jej materacem dużą sumę pieniędzy w oznakowanych banknotach, których FBI użyła niegdyś do kontrolowanego zakupu narkotyków. Dopiero teraz w życie Natalie wkrada się nieopisany bałagan, który może posprzątać tylko Monk.

Ale on ma inny problem. Ambrose błaga swojego genialnego brata o pomoc w odnalezieniu swojej dziewczyny, Yuki, która zaginęła. Monk i Natalie rozpoczynają śledztwo. Wkrótce dochodzi do kolejnych zabójstw i szybko staje się jasne, że przeszłość Yuki kryje nieciekawe tajemnice, a oni są na tropie bezwzględnego mordercy, z którym nikt nie chciałby zadzierać…

Lee Goldberg jest scenarzystą serialu filmowego DetektywMonk i wielu innych programów telewizyjnych. Dwukrotnie był nominowany do nagrody Edgar Award, przyznawanej najwybitniejszym autorom kryminałów.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.36 MB (MOBI), 0.79 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać