Diabelska gra (ebook) –	Angela Marsons

ebook Diabelska gra

Autor:

Wydawnictwo: Burda

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,6
(29 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

W brutalnym ataku zostaje okaleczony gwałciciel. Detektyw Kim Stone i jej zespół muszą szybko rozwiązać sprawę. Jednak mściciel dokonuje kolejnych zabójstw i szybko staje się jasne, że chodzi o coś znacznie więcej.


Kolejna książka autorki bestsellerowego "Niemiego krzyku!"


Im większe zło, tym bardziej niebezpieczna gra...


W brutalnym ataku zostaje okaleczony gwałciciel. Detektyw Kim Stone i jej zespół muszą szybko rozwiązać sprawę. Jednak mściciel dokonuje kolejnych zabójstw i szybko staje się jasne, że chodzi o coś znacznie więcej.


Śledztwo nabiera tempa, a Kim znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie – staje się celem niebezpiecznego przestępcy, który prowadzi własny, przerażający eksperyment.


W starciu z socjopatą, który zna wszystkie jej słabości, detektyw Stone na każdym kroku ociera się o śmierć. Liczba ofiar rośnie. Kim będzie musiała podjąć działania bardziej radykalne niż kiedykolwiek, aby powstrzymać zabójcę. Tym razem sprawa ma charakter osobisty.


Wschodząca gwiazda brytyjskiej literatury kryminalnej powraca z powieścią, która wciągnie fanów Rachel Abbott, Val McDermid i Marka Billinghama.

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego300
ISBN wydania papierowego978-83-8053-117-8
Rok wydania papierowego2016
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.65 MB (MOBI), 0.97 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

29.08.2016, 11:51

Bardzo dobry kryminał, lepszy niż część pierwsza, chociaż tej też nic nie brakowało. Kolejne sprawy do rozwiązania, tym razem Kim znajduje się w samym środku wydarzeń, ponieważ również jej grozi niebezpieczeństwo. W starciu z bezwzględną socjopatyczną osobą sama musi rozwiązać niektóre elementy łamigłówki i zwyciężyć. Czemu sama? Otóż nikt nie wierzy, że osoba wytypowana przez Kim, może być winna. Nieposzlakowana opinia, ochy i achy w sieci, pełen profesjonalizm. A tymczasem ona prowadzi swój własny, psychodeliczny eksperyment. Polecam!