Dom na jeziorze (ebook) –	Sarah Jio

ebook Dom na jeziorze

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,5
(393 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Nowa powieść autorki uwielbianej przez polskie czytelniczki! Ada jest zastępcą redaktora naczelnego w popularnym nowojorskim magazynie. Sukcesy w pracy przyćmiewa jednak osobista tragedia. Dwa lata temu kobieta straciła w wypadku ukochanego męża i córeczkę. Uciekając przed bolesną codziennością, Ada postanawia zamieszkać na barce w Seattle. Tam niespodziewanie znajduje tajemniczą skrzynię i wpada na trop mrocznego sekretu sprzed lat. Pół wieku wcześniej młodziutka Penny właśnie w tym miejscu przeżywała wielką zakazaną miłość. Pewnego dnia jednak dziewczyna nagle zniknęła… Ada rozwiązuje tajemnicę zaginięcia Penny z pomocą Alexa, przystojnego fotografa zajmującego pobliską barkę. Stopniowo zaczyna spędzać z nim coraz więcej czasu, poznając historię, która zaskakująco splata się z jej losami. Czy Ada będzie miała odwagę pokochać na nowo? Kim była Penny i dlaczego nikt w okolicy nie chce o niej mówić?"

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.40 MB (MOBI), 0.93 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

24.11.2015, 14:06

Ciepło i spokojnie napisana historia dwóch kobiet , w dwóch przedziałach czasowych o ich tragediach i nie łatwych decyzjach, książka nie z tych lekkich, ale pozostawia po sobie zadumę i uśmiech na twarzy.