Drugi przekręt Natalii (ebook) –	Olga Rudnicka

ebook Drugi przekręt Natalii

Autor:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,6
(902 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Co nowego u sióstr Sucharskich?

Wyśmienity kryminał i pierwszorzędna komedia w jednym!

W mieszkaniu Janusza Zawady, dawnego wspólnika ojca sióstr Sucharskich, zostają znalezione pozbawione głowy zwłoki młodego mężczyzny, a sam starszy pan znika bez śladu. Czy to jego szczątki były w spalonym, porzuconym nad Wartą samochodzie? Pięciu Nataliom trudno w to uwierzyć. Dochodzenie prowadzone przez policję ujawnia, że Janusz Zawada nie był zwyczajnym starszym panem. W przeszłości współpracował z potężnym gangiem złodziei dzieł sztuki, a w skrytce bankowej miał brylanty warte miliony. Śledztwo trwa, giną kolejni świadkowie. Brylanty znikają, a na scenę wkraczają siostry Sucharskie...

Wciąga, intryguje, bawi i pozostawia niedosyt. Bo kto raz przestąpił próg domu w Mechlinie, nigdy nie będzie chciał go opuścić!

Anita Boharewicz, We-dwoje.pl o „Natalii 5”

Olga Rudnicka (ur. 1988) – absolwentka Pedagogiki w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu; studentka Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorka powieści sensacyjnych: „Martwe Jezioro”, „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze 13”, „Zacisze 13. Powrót”, „Lilith”, „Natalii 5” i „Cichy wielbiciel”. Pracuje jako asystent osób niepełnosprawnych w PKPS w Śremie. Kocha jazdę konną, namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritssen i Jeffery’ego Deavera

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.92 MB (MOBI), 0.91 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Maria Stós

15.03.2015, 11:37

„Natialie trzymają wyskoki poziom: kłamią coraz sprawniej, kłóca się popisowo i nawet chyba trochę się polubiły”

Natialie trzymają wyskoki poziom: kłamią coraz sprawniej, kłóca się popisowo i nawet chyba trochę się polubiły. Czytając już drugą część historii sióstr S. zastanawiałam się, czy to faktycznie jest krymimnał, bo - wciągająca w sumie - historia morderstwa i kradzieży brylantów stanowi często tło dla opisów barwnych charakterków dziewczyn. Książka jest napisana przyjemnie i lekko, w sam raz na weekendowe popołudnie. Jeden tylko minus - fatalne formatowanie, czyta się jak plik z chomika!