Dziedziczka guślarzy (ebook) –	Dorota Dziewońska, Cinda Williams Chima

ebook Dziedziczka guślarzy

Autor: ,

Wydawnictwo: Galeria Książki

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,9
(66 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Kruchy pokój między czarodziejami a pozostałymi gildiami (wojownikami, wróżbitami, zaklinaczami i guślarzami) wciąż wisi na włosku, a potężne siły wewnątrz wszystkich gildii i poza nimi grożą jego zerwaniem.

Emma i Jonah znajdują się w samym centrum zdarzeń. Połączyła ich wspólna przeszłość, wzajemna fascynacja i wiara w magię muzyki, lecz między nimi staną dawne niedomówienia i pojawią się nowe rany. Walcząc o odbudowanie wzajemnego zaufania, Emma i Jonah starają się jednocześnie oczyścić swoje imiona z podejrzeń o brutalne morderstwa. Coraz więcej wskazuje na to, że odpowiedzi należy szukać w tragicznych wydarzeniach z przeszłości. Nie wiadomo tylko, czy dwójka bohaterów pożyje na tyle długo, by zdążyć je znaleźć.

Zaskakujące, rewelacyjne zakończenie bestsellerowej serii "Kroniki Dziedziców" – wracają dawni przyjaciele i wrogowie i pojawiają się nowe zagrożenia.

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego624
ISBN wydania papierowego978-83-64297-48-9
Rok wydania papierowego2015
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.23 MB (MOBI), 1.51 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać