Dziedziczka guślarzy (ebook) –	Dorota Dziewońska, Cinda Williams ChimaPromocja

E-book

Dziedziczka guślarzy

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Kruchy pokój między czarodziejami a pozostałymi gildiami (wojownikami, wróżbitami, zaklinaczami i guślarzami) wciąż wisi na włosku, a potężne siły wewnątrz wszystkich gildii i poza nimi grożą jego zerwaniem.

Emma i Jonah znajdują się w samym centrum zdarzeń. Połączyła ich wspólna przeszłość, wzajemna fascynacja i wiara w magię muzyki, lecz między nimi staną dawne niedomówienia i pojawią się nowe rany. Walcząc o odbudowanie wzajemnego zaufania, Emma i Jonah starają się jednocześnie oczyścić swoje imiona z podejrzeń o brutalne morderstwa. Coraz więcej wskazuje na to, że odpowiedzi należy szukać w tragicznych wydarzeniach z przeszłości. Nie wiadomo tylko, czy dwójka bohaterów pożyje na tyle długo, by zdążyć je znaleźć.

Zaskakujące, rewelacyjne zakończenie bestsellerowej serii "Kroniki Dziedziców" – wracają dawni przyjaciele i wrogowie i pojawiają się nowe zagrożenia.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

624

ISBN wydania papierowego

978-83-64297-48-9

Rok wydania papierowego

2015

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.23 MB (MOBI), 1.51 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję