Dzieje Greków i Rzymian (ebook) –	Zygmunt KubiakPromocja

E-book

Dzieje Greków i Rzymian

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"„Wielkie ułomności Europy są ułomnościami człowieczeństwa, ludzkiej historii. Wspaniała osobliwość tradycji zachodniej polega na tym, że ona widzi swoje skazy ostrzej niż jakakolwiek inna cywilizacja. I, jak ufamy, ona się nigdy z tymi skazami nie pogodzi”. Tak Zygmunt Kubiak kończy swoją książkę, w której zstępuje w przeszłość, w głąb cywilizacji europejskiej, żeby szukać sensu współczesnych wydarzeń, tego, czym obecnie żyjemy. Zaczynając od pojawienia się na ziemi homo sapiens, ukazuje kształtowanie się początków naszej cywilizacji i prowadzi swoją opowieść od najdawniejszej historii Grecji po późne dzieje cesarstwa rzymskiego w pierwszych stuleciach naszej ery."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.84 MB (MOBI), 1.31 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Hubert Brychczyński

Hubert Brychczyński

14.06.2014, 22:21

Czy istnieje możliwość poprawienia książki tak, żeby wyglądała w mobi tak jak poprzednia książka Pana Kubiaka, tj. "Mitologia Greków i Rzymian"? Bo w tej chwili trochę niewygodnie się ją czyta.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję