Dziewczyna, którą nigdy nie byłam (ebook) –	Caitlin Moran, Joanna  Golik-SkitałPromocja

E-book

Dziewczyna, którą nigdy nie byłam

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

„Cokolwiek zrobisz pamiętaj, nie bądź sobą. To nigdy nie działa”

14-letnia Johanna urodziła się, by przegrać. Pochodzi z biednej rodziny, jest gruba i mieszka na prowincji. Boi się, że umrze jako dziewica, którą nigdy nie zainteresował się żaden mężczyzna. Jej świat wywraca się do góry nogami, gdy otrzymuje propozycję pracy dla londyńskiego magazynu muzycznego.

Dziewczyna, którą nigdy nie byłam to bezkompromisowa, zabawna i szczera do bólu opowieść o budowaniu własnej tożsamości. Dla pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków to sentymentalna podróż do okresu ich dorastania. Dla młodych – unikalny przewodnik po ich wewnętrznym świecie.

Caitlin Moran znana brytyjska pisarka, feministka i felietonistka „Timesa”. Jest laureatką licznych nagród m.in. „British Press Award” za wywiad z Lady Gagą.  Jej książki sprzedają się w kilkusettysięcznych nakładach.

„Moran jest świetną narratorką: zabawną, nieokiełznaną, pomysłową i przenikliwą”.

Guardian

„To żywa, surowa, ale wysmakowana, naiwna, ale głęboka i budząca wspomnienia opowieść o tym, czego mogą nauczyć nas najgorsze błędy naszej młodości”.

Independent"

„W powieści mnóstwo się dzieje i jest niezwykle zabawna”.

Time

„Mimo wszystkich upokorzeń (a jest ich niemało) jakich doświadcza główna bohaterka, Johanna jest niezwykłą narratorką opowiadającą niemal dokumentalną, a przy tym zabawną historię o wytrwałości i sukcesie”.

Washington Post

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.51 MB (MOBI), 1.43 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję