Dziewiętnaście minut (ebook) –	Jodi Picoult

E-book

Dziewiętnaście minut

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Siedemnastoletni Peter Houghton przez lata był obiektem szykan rówieśników. Porzuciła go nawet najlepsza przyjaciółka, Josie Cormier, na rzecz grupy najpopularniejszych dzieciaków w szkole, które należały do najzagorzalszych prześladowców Petera. W końcu dochodzi do przesilenia - jeden szczególny akt okrucieństwa popycha Petera do czynu, który zmieni życie wielu mieszkańców jego rodzinnego miasteczka. Dziewiętnaście minut zemsty Petera wpłynie znacząco na życie - także zawodowe - sędzi Alex Cormier, której córka, Josie, znalazła się w samym centrum dramatycznych wydarzeń; natomiast Lacy i Lewis Houghton, rodzice nastolatka, niemal dosłownie znajdą się w kręgu piekła.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.37 MB (MOBI), 1.10 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Ania

26.02.2013, 18:47

Rewelacyjna książka. Wiem, że J.Picoult w każdej swojej książce porusza tematykę trudną lub kontrowersyjną, jednak fabuła "Dziewiętnastu minut" zaskoczyła mnie bardzo. To pozycja, która zostaje w pamięci na długo.

Miranda Furmankiewicz

ddd ddd

26.09.2011, 14:06

Książka świetna. Na długo ją zapamiętam.

Dodaj komentarz

Tomasz Rędzia

Tomasz Rędzia

31.10.2012, 08:04

„”

Książka naładowana tak wieloma emocjami. Kiedy czytałem opisy drastycznych scen masakry w szkole, byłem zdruzgotany. Widywałem już w życiu różne rzeczy, ale To zrobiło na mnie wrażenie. Bardzo polecam tę pozycję, ale czytając ją, trzeba przygotować się na zszarpane nerwy. Tym bardziej, że nie mogłem się opowiedzieć po jednej ze stron. Autorka zaserwowała mi ciągłą zmianę nastrojów i uczuć. Takie książki lubię !!

Dodaj recenzję