Ekspedycja (ebook) –	James Rollins

ebook Ekspedycja

Autor:

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,9
(166 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Autor AMAZONII i OŁTARZA EDENU Powieść idealna dla fanów sensacji i przygody! Odkrycie liczących kilkaset lat zabalsamowanych zwłok może podważyć obowiązujące dotychczas poglądy na kulturę Inków.Tymczasem podważa całą wiedzę o świecie. Wypełniająca czaszkę mumii dziwna materia, absorbująca w nieznany sposób energię, nie jest ani płynnym złotem, ani  żadnym innym metalem, ani też substancją organiczną. Czym zatem jest?Krwią samego diabła? Podziemna piramida w peruwiańskiej dżungli, z ukrytą w niej komnatą,  to dla jednych prawdziwa archeologiczna sensacja, dla innych nieprawdopodobne źródło bogactwa,  dla innych jeszcze - klucz do zbawienia świata.A dla wszystkich – śmiertelna pułapka.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.22 MB (MOBI), 0.67 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

14.04.2015, 13:32

„...”

Jest to moja druga w życiu książka Jamesa Rollinsa jaką przeczytałam. Tyle wystarczyło, aby stał się jednym z moich ulubionych autorów.

Akcja w przeważającej części rozgrywa się w Peru, w niedawno odkrytej cywilizacji Inków (a przynajmniej tak na początku sądzą archeolodzy). Grupa z nich zostaje uwięziona w podziemnym mieście i w tym momencie zaczyna się ich walka o przetrwanie. A czas bynajmniej nie jest ich przyjacielem.

Czy uda im się wydostać? Czy przeżyją atak pradawnych istot zamieszkujących królestwo Inków? I co najważniejsze, czy dowiedzą się czym jest tajemnicza złotopodobna substancja?

Nie przestaniesz czytać, aż nie poznasz odpowiedzi. Gwarantuję!