Emil Żądło. Zaginione miasto (ebook) –	Anna Klejzerowicz

ebook Emil Żądło. Zaginione miasto

Autor:

Wydawnictwo: Replika

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

0,0
Nie ma jeszcze ocen.
Dodaj pierwszą!

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Emil Żądło powraca! A wraz z nim tajemnica pewnego zaginionego w dżungli amazońskiej prastarego miasta oraz ludzi od lat nadaremnie go poszukujących. Cóż może mieć ono wspólnego z Gdańskiem czasów II wojny światowej oraz z Gdańskiem współczesnym? Dlaczego znów giną ludzie, którzy dali się porwać zagadce? Przekonajcie się wraz z dziennikarzem śledczym Emilem Żądło oraz jego przyjaciółką, muzealniczką Martą Zabłocką. Będą Wam towarzyszyć żądza i obsesja, niebezpieczeństwo i śmierć. Ale także pasja i wielkie emocje.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.81 MB (MOBI), 1.59 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

12.10.2016, 21:10

Bardzo sympatyczny kryminał. Nie ma tu latających flaków i brutalnych morderstw, nie ma wynaturzonych psychopatów, jest za to kawał dobrej historii. Za to lubię książki Pani Ani. Oprócz wątku kryminalnego zawsze mamy bardzo dobrze potraktowany wątek historyczny i zachętę, żeby dowiedzieć się czegoś więcej w temacie poruszanym w każdej z jej książek. Ja to kupuję, mnie się podoba :)