Emil Żądło. Zaginione miasto (ebook) –	Anna Klejzerowicz

E-book

Emil Żądło. Zaginione miasto

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Emil Żądło powraca! A wraz z nim tajemnica pewnego zaginionego w dżungli amazońskiej prastarego miasta oraz ludzi od lat nadaremnie go poszukujących. Cóż może mieć ono wspólnego z Gdańskiem czasów II wojny światowej oraz z Gdańskiem współczesnym? Dlaczego znów giną ludzie, którzy dali się porwać zagadce? Przekonajcie się wraz z dziennikarzem śledczym Emilem Żądło oraz jego przyjaciółką, muzealniczką Martą Zabłocką. Będą Wam towarzyszyć żądza i obsesja, niebezpieczeństwo i śmierć. Ale także pasja i wielkie emocje.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.81 MB (MOBI), 1.59 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Nina

Halina Grice

12.10.2016, 21:10

Bardzo sympatyczny kryminał. Nie ma tu latających flaków i brutalnych morderstw, nie ma wynaturzonych psychopatów, jest za to kawał dobrej historii. Za to lubię książki Pani Ani. Oprócz wątku kryminalnego zawsze mamy bardzo dobrze potraktowany wątek historyczny i zachętę, żeby dowiedzieć się czegoś więcej w temacie poruszanym w każdej z jej książek. Ja to kupuję, mnie się podoba :)