Ene, due, śmierć (ebook) –	M. J.  Arlidge

ebook Ene, due, śmierć

Autor:

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,1
(679 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Witaj w świecie, w którym najbliższa Ci osoba staje się Twoim wrogiem, a każda podjęta decyzja może być ostatnią w życiu. W świecie, w którym łzy szczęścia mieszają się z zapachem krwi. Dla Helen Grace praca w policji jest wszystkim. Dla mordercy, którego tropi, śmierć to gra. Zdeterminowana, twarda, ale też skrzywdzona Helen będzie musiała zagrać z mordercą według jego reguł. Ene, due, śmierć to mroczny i trzymający w napięciu thriller, który zmiażdży twoje poczucie bezpieczeństwa. Zagrasz? To przede wszystkim historia niezwykłego pojedynku policjantki  z  morderczynią. Ale także opowieść o ludziach postawionych przed tragicznym wyborem. Czy naprawdę „tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”? Marta Mizuro, „Zwierciadło”     Helen Grace to zaskakująco ciekawa, pełnokrwista bohaterka… Arlidge tworzy historię, która przeszywa do szpiku kości. „Daily Mail”

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 4.28 MB (MOBI), 1.77 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Michał

02.01.2016, 12:15

szybka, ciekawa, miło się czyta ;) polecam :D

Nina

Nina

29.11.2015, 20:28

To moje pierwsze spotkanie z tym autorem, ale już sięgam po kontynuację. To nie tylko kryminał, to także książka psychologiczna, o wyborach, które musimy dokonać, żeby przetrwać, o sile, o uczuciach - tak miłości, jak i nienawiści. Napisana ze smakiem, trudno się oderwać. Mam nadzieję, że kolejna część będzie równie dobra. Już zaczęłam :)

Edyta K.

Edyta K.

28.10.2015, 12:31

„Ciekawa”

Ciekawy pomysł na fabułę. Ludzie postawieni przed dramatycznymi wyborami. Przeżyć nie znaczy ocaleć.