Królowie Dary. Pod sztandarem Dzikiego Kwiatu. Tom I (ebook) –	Ken LiuPromocja

E-book

Królowie Dary. Pod sztandarem Dzikiego Kwiatu. Tom I

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Definicja sprawiedliwości zmienia się w trakcie trwania rewolucji! Długo wyczekiwana seria Kena Liu nareszcie w Polsce! Oto misterna, wielowątkowa i wielopoziomowa opowieść przepełniona duchem Orientu, którą pokochał cały fantastyczny świat. Porywająca historia o walce z tyranią, mechanizmach politycznych, braterstwie i rywalizacji zdolnej obrócić wniwecz wszystko, co cenne. Cwany i czarujący hulaka Kuni Garu oraz stanowczy i nieustraszony Mata Zyndu zdają się zupełnymi przeciwieństwami. Mimo to, gdy niezależnie od siebie występują przeciwko cesarzowi, szybko zawiązuje się między nimi przyjaźń. Łączy ich upór w dążeniu do celu i walka ze wspólnym wrogiem. Po obaleniu władzy ich drogi rozchodzą się w dramatycznych okolicznościach. Dzielą ich wizje co do kierunku, w którym powinien zmierzać świat, oraz… pojęcie sprawiedliwości. „Królowie Dary”, pierwsza część cyklu „Pod sztandarem Dzikiego Kwiatu” autorstwa uhonorowanego prestiżowymi nagrodami Kena Liu, to lektura obowiązkowa dla wielbicieli fantastyki z najwyższej półki.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

592

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

9.96 MB (MOBI), 4.23 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Nerw Słowa

Agata Słupska

19.07.2016, 21:41

„Niezwykle atmosferyczna”

Bardzo atmosferyczne fantasy polityczno-wojskowe, z genialnie dopracowanym uniwersum i świetnymi męskimi bohaterami. Piękne wydanie, język trochę wymagający, ale wart poświęconego nań czasu. I choć książka ma kilka wad (gdzie jest jakaś rzeczywiście wyrazista bohaterka kobieca?), to nada się idealnie na spokojny wieczór. Polecam, bo tak dobrze skonstruowanego świata dawno nie było.

A po nieco dłuższą recenzję zapraszam na Nerw Słowa:

http://nerwslowa.blogspot.com/2016/07/ksiazka-polityczne-niesnaski-czyli-ken.html#more

Anonimowy czytelnik

26.05.2016, 16:30

„Orientalnie i politycznie”

Ken Liu jest już wśród fantastów dość znany. Jego opowiadania z Nowej Fantastyki świetnie się przyjmowały - co więcej niektóre to jedne z moich ulubionych krótkich tekstów ogóle. Kiedy więc miałem okazję usiąść do Królów Dary nie mogłem się oderwać. Liu opisuje przyjaźń, a później konflikt o tron cesarza w niesamowity sposób. Różni (pod wieloma względami) bohaterowie, trudne polityczne, gospodarcze i kulturalne decyzje, które mają na celu ukazanie zupełnie innych poglądów na otaczający świat. Do tego orientalne, świeże na polskim rynku fantastycznym, klimaty. Nie mogę doczekać się drugiego tomu. Polecam!

Dodaj recenzję