Finezja uczuć (ebook) –	Aneta KrasińskaPromocja

E-book

Finezja uczuć

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

„Finezja uczuć” Anety Krasińskiej to romans współczesny, romantyczna miłość, która napotyka wiele problemów. Główni bohaterowie to młode małżeństwo z dwójką dzieci. Alicja - przykładna i zapracowana żona, opiekująca się domem i pracująca zawodowo. Adam - robi karierę w sektorze bankowym, pracując do późnego wieczora, a do domu wraca jak do hotelu, żeby się wyspać. Kobieta pokornie zgadza się na taki układ, ponieważ mąż dobrze zarabia, a pieniądze potrzebne są na spłatę domu. Mimo to kobieta czuje się zaniedbana i opuszczona przez męża, który całkowicie poświęcił się pracy. Chce czuć się prawdziwą kobietą docenianą i adorowaną. To oddalenie się małżonków od siebie powoduje też cierpienie dzieci, ale również fakt, że Alicja poznaje innego mężczyznę. Dzięki niemu przeżywa wielką i namiętną miłość, która nie powinna się zdarzyć. Jednak nie na wszystko ma się wpływ i nie wszystko jest się w stanie kontrolować. Czy ta relacja jest w stanie przetrwać? Autorka w tej powieści mówi czytelnikowi, że brak komunikacji między partnerami, przyjęcie innej hierarchii wartości niż na początku wspólnego życia, musi w końcu doprowadzić do  poważnego kryzysu w związku, a czasem nawet rozpadu. W romansach zazwyczaj wszystko dobrze się kończy, a jak będzie w życiu głównych bohaterów powieści Anety Krasińskiej?

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

217

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.09 MB (MOBI), 0.76 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Anonimowy czytelnik

13.01.2015, 10:51

Codziennie dokonujemy wyborów, które mogą zmienić nasze życie; spotykamy ludzi, którzy wpływają na nasze decyzje; odwiedzamy miejsca, które mogą wpłynąć na to jak widzimy świat oraz siebie w nim; doświadczamy sztuki, która ma ta magiczna moc otworzenia naszych oczu, uszu oraz serca. "Finezja uczuć" opowiada właśnie o tym - o życiu. Jeśli chcesz zagubić się w życiu bohaterki, tak na moment; jeśli chcesz spojrzeć na świat z innej perspektywy; jeśli potrzebujesz impulsu do działania - przeczytaj "Finezje uczuć", bo warto! Ja polecam. Wybór jest Twój!

Anonimowy czytelnik

19.12.2014, 12:38

Miłość, namiętność, zdrada, romantyczna miłość, która rozwija się mimo piętrzących się wokół niej problemów. To wszystko znajdziecie w powieści „Finezja uczuć” Anety Krasińskiej. I więcej niż to, bo powieść Krasińskiej jest przy okazji książką, która może służyć jako poradnik psychologiczny dla trzydziestolatków w związkach, pokazujący, czego nie wolno robić, jeśli się chce swój związek utrzymać przy życiu. Zapraszam do lektury.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję