Fitness dla kobiet (ebook) –	Paulina  Bernatek-BrzózkaPromocja

E-book

Fitness dla kobiet

Pobierz bezpłatny fragment:

PDF

Opis publikacji

Uroda, zdrowie, odpowiednie odżywianie, dieta, gimnastyka, usunięcie toksyn z organizmu, relaks, energia, pozytywne myślenie, motywacja - fitness to zarazem sport i pewna filozofia, bezpieczna recepta na szczęście kobiety w dzisiejszym świecie. Sięgnij po ten poradnik, aby poznać arkana fitnessu. Dowiesz się jak ćwiczyć i układać treningi, a równocześnie osiągniesz pewną mądrość, niezwykle cenną w życiu współczesnej kobiety. Zostaniesz mile zaskoczona doskonałym opracowaniem merytorycznym każdego rozdziału, zarówno w częściach poświęconych ćwiczeniom i specjalnym programom treningowym, jak i w częściach poświęconych stricte diecie, relaksacji, stretchingowi czy aspektom motywacyjnym. Książka urzeknie Cię perfekcyjnie dopracowanym materiałem zdjęciowym. Szlachetnie prosta oprawa graficzna uzupełnia w sposób przemyślany przekaz słowny i czyni z tego poradnika znakomitego trenera i doradcę.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formacie PDF

Rozmiary plików

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące format PDF

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Anonimowy czytelnik

04.04.2014, 18:51

„Dobra dla początkujących ”

Tę książkę miałam okazję czytać w formie ebooka, więc wypowiem się o takiej formie. Szata graficzna jak najbardziej na plus, ładne zdjęcia, dobrze dobrane kolory, wygodna czcionka - to wszystko sprawia, że studiowanie tego poradnika staje się przyjemne. Trochę ciężko jest mi recenzować książkę o fitnessie, ale dam z siebie wszystko :)


Pierwszy dział wprowadza nas w świat sportu. Dowiemy się co zyskamy dzięki ruchowi, jak ustalić sobie cele i jak zdobyć motywację, poczytamy co nieco o domowym sprzęcie do ćwiczeń i podstawowych zasadach treningu, a także znajdziemy informację o tym, jaki wpływ ma fitness na walkę z nadwagą.

Kolejna część książki to ćwiczenia. Znajdziemy tutaj obszerną rozpiskę mięśni - ich funkcje i wykorzystanie. Do każdej takiej grupy mięśniowej, dopasowane są ćwiczenia, które są dokładnie opisane i sfotografowane w kilku wariantach: zarówno ze sprzętem, jak i bez niego; na siłowni i w domu. Dla początkujących zostały zamieszczone także przykłady planów treningowych.

Odżywianie to następna część. Są to tradycyjne, dobrze znane już każdemu wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania i diety redukcyjnej oraz przepisy na smaczne i zdrowe dania.

Ostatnim działem są mity. Autorka obala najbardziej znane mity i uzasadnia, dlaczego jest tak, a nie inaczej.

Aby książka była bardziej profesjonalna, na końcu zostało dodanych kilka artykułów od specjalistów, na przykład o cholesterolu, sporcie i tym podobne.

Ocena: 6/10
Ogólnie książka spełnia moje wymagania i na pewno przyda się początkującym.

Dodaj recenzję