Gniazdo (ebook) –	Cynthia D'Aprix Sweeney

ebook Gniazdo

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,7
(36 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Każda rodzina ma swoje problemy, ale te rodzeństwa Plumbów są wyjątkowo spektakularne.

Melody z coraz większym trudem spłaca kredyt hipoteczny. Jack w tajemnicy przed życiowym partnerem zadłuża się po uszy, by ratować swój sklep z antykami. Bea od lat próbuje pisać powieść, która ma zapewnić dziewczynie uznanie i pieniądze, ale nie potrafi jej skończyć.

Ratunkiem dla wszystkich może okazać się spora suma pieniędzy zgromadzona na funduszu powierniczym zmarłego ojca. A raczej mogłaby, gdyby nie to, że Leo, czwarty z rodzeństwa, właśnie wpakował się w kłopoty, które wszystkich mogą kosztować marzenia.

Gniazdo to zabawny i zarazem poruszający portret współczesnej rodziny, w której relacje mocno kształtowane są przez kryzys finansowy. To także świeże spojrzenie na dzisiejszych nowojorczyków, nadal niemogących otrząsnąć się po tragedii 11 września. Książka napisana z wrażliwością godną Alice Munro i humorem przypominającym najlepsze filmy Woody’ego Allena zachwyciła amerykańskich czytelników i krytyków.

Tuż po premierze powieści prawa do jej ekranizacji kupił Amazon wraz z Jill Soloway, współtwórczynią serialowych hitów SZEŚĆ STÓP POD ZIEMIĄ i TRANSPARENT.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.59 MB (MOBI), 0.92 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nerw Słowa

Nerw Słowa

26.08.2016, 01:15

„Lekka i miła”

Książka niby o zwykłych problemach, i niby taka, jakich wiele już się pojawiło, ale jednak... jest w niej coś, co sprawia, że świetnie się ją czyta. Świeżość, lekkość, wzbudzanie wielkiej sympatii do jej bohaterów i wiarygodność. Albo raczej: trafność spostrzeżeń dotyczących coraz bardziej zmieniającego się modelu współczesnej rodziny. Idealna na lato i na każdy dzień, w którym potrzebujemy czegoś "dla pokrzepienia duszy".

A po nieco dłuższą recenzję zapraszam na Nerw Słowa:

http://nerwslowa.blogspot.com/2016/08/ksiazka-sympatyczna-normalnosc-czyli.html