PROMOCJA
Gra w kłamstwa (ebook) –	Sara Shepard

ebook Gra w kłamstwa

Autor:

Wydawnictwo: Otwarte

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,4
(1397 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

"Najgorsze w byciu martwym jest to, że niczego już nie przeżyjesz. Nigdy więcej nie pocałujesz chłopaka. Nigdy więcej żadnych sekretów. Nigdy więcej plotek z dziewczynami. Chciałam dostać coś, czego nikt inny jeszcze nie otrzymał – drugie życie. Dzięki Emmie, mojej zaginionej siostrze bliźniaczce, mam na to szansę. Poznaj nową książkę Sary Shepard, autorki bestsellerowej serii „Pretty Little Liars”. To ekscytująca powieść o sekretach i kłamstwach, która zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Na jej podstawie powstał serial telewizyjny „The Lying Game”. Niech gra w kłamstwa się zacznie. "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.90 MB (MOBI), 0.70 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

PannaP44

04.01.2014, 09:39

„”

Sara Shepard nieustannie mnie zaskakuje. "Gra w kłamstwa" która zapoczątkowuje jej nową serię The Lying Game budziła we mnie niezwykłą ciekawość, która na szczęście została zaspokojona.

Nie ulega wątpliwości że niektóre elementy zarówno w serii Pretty Little Liars jak i w "Grze w kłamstwa" są podobne. Również mamy piękne dziewczyny z bogatych domów, mamy zagadkę, niesamowicie wartką akcję, mnóstwo zawiłości i niepewności.Wszystko jednak świetnie ze sobą współgra, i odróżnia się od poprzedniej serii pani Sary Shepard

Główna bohaterka Sutton pewnego dnia budzi się w zupełnie obcym miejscu. Jej zdziwienie jest coraz większe, kiedy dociera do niej że nikt jej nie widzi - jest przeźroczysta, niewidzialna. A na dodatek okazuje się że ma siostrę bliźniaczkę. Wszystko z czasem nabiera coraz większego tępa i rumieńców. Rodzinne tajemnice, niewyjaśnione zniknięcia, no i oczywiście o co tak naprawdę chodzi w grze w kłamstwa, w którą grała z przyjaciółkami i jak daleko są w stanie posnąć się koleżanki, aby przebić następną. Również Emma - siostra bliźniaczka, jest zdezorientowana. Nadzieja na poznanie siostry sprowadza ją do rodzinnego miasteczka Sutton. Emma jednak nie wie jak wielkie niebezpieczeństwo na siebie sprowadza.Nie wiem czym jeszcze zdoła nas zaskoczyć Sara Shepard, ale jedno wiem na pewno warto zwrócić uwagę na serię The Lying Game. Zapowiada się arcyciekawie. Dla mnie początek rewelacyjny i z niecierpliwością czekam na kolejną cześć. Oby było ich co najmniej tyle ile w serii Pretty Little Liars, albo i więcej i oby były równie ciekawe i trzymające w napięciu! Polecam gorąco.