Historia ucieczki (ebook) –	Elena FerrantePromocja

E-book

Historia ucieczki

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Elena i Lila, przyjaciółki znane czytelnikom z Genialnej przyjaciółki i Historii nowego nazwiska, to młode kobiety. Bardzo szybko musiały dorosnąć. Lila wyszła za mąż w wieku szesnastu lat, ma małego synka, porzuciła męża i dostatnie życie, pracuje w fabryce w bardzo ciężkich warunkach. Elena opuściła Neapol, ukończyła studia w Pizie i wydała dobrze sprzedającą się książkę, która otworzyła jej drzwi do świata ludzi zamożnych i wykształconych. Obie przez lata usiłowały pokonać bariery biedy, ignorancji i zależności, w jakich chciał je zamknąć los.Teraz ich życie biegnie w zawrotnym tempie przez lata siedemdziesiąte, przeplatając ze sobą chwile nadziei i niepewności, napięcia i rywalizacji. Nadal łączy je silna choć burzliwa przyjaźń, która to przygasa, to wybucha, prowadząc do nieoczekiwanych spotkań i zwrotów akcji.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

520

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.38 MB (MOBI), 0.76 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Nina

Halina Grice

13.08.2016, 17:04

Coś bardzo dziwnego mają w sobie te książki. Nie ma zawrotnej akcji, czasami wieje nudą ale nie da się ich odłożyć i nie zapomina się o nich od razu po przeczytaniu. Trzecia część nie wciągnęła mnie na początku, tak jak jej poprzedniczki ale kiedy na scenę znowu wkroczyła Lila, zaczęło się robić ciekawie i już nie dało się nie przeczytać do końca. Trzeba przyznać, że autorka trzyma poziom i nie pozostaje mi nic innego jak za jakiś czas sięgnąć po część czwartą. Ale na razie chwila przerwy :)