House of Cards. Ograć króla (ebook) –	Michael Dobbs

ebook House of Cards. Ograć króla

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(502 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

SERIA, KTÓRA ZAINSPIROWAŁA TWÓRCÓW NAJPOPULARNIEJSZEGO SERIALU XXI WIEKU. OPOWIEŚĆ-FENOMEN, NAZYWANA WSPÓŁCZESNYM MAKBETEM. Francis osiągnął swój cel – w wyniku politycznej gry stanął na czele rządu. Teraz jednak musi umocnić pozycję i utrzymać władzę, stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Tymczasem stawka robi się coraz wyższa: w grze o władzę będzie się musiał zmierzyć z samym królem Anglii, który okaże się jego zaciekłym wrogiem. Czy uda mu się ograć króla? *** House of Cards. Ograć króla to kolejna odsłona mrocznej opowieści o chciwości, korupcji i nienasyconej ambicji na najwyższych szczeblach władzy. Seria powieści Sir Michaela Dobbsa, byłego doradcy Margaret Thatcher, stała się podstawą słynnego serialu i światowym bestsellerem. Znajdziesz w niej to, czego nie zobaczysz na ekranie!

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.67 MB (MOBI), 1.04 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

11.04.2016, 21:58

„Świetnie się czyta, jakkolwiek błędy i literówki w wersji na Kindle trochę psują przyjemność z czytania. Liczę na wersję poprawioną.”

Witam,
Wersja na Kindle zawiera sporo błędów. Dziwne zbitki wyrazów oraz fragmenty formatowania typu nbsp.
Prosiłbym o poprawienie.