INRI (ebook) –	Kamil Ziółkowski

E-book

INRI

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Powieść „INRI” w niezwykle interesujący sposób łączy historię pełną tajemnic, ocierających się o świat mroków i cieni padających na życie głównych bohaterów, z opowieścią o nie zawsze łatwym życiu dorastających nastolatków próbujących odnaleźć się w otaczającym ich świecie. W książce znajdziemy zatem dramaty rodzinne i pierwszą pełną zaangażowania miłość, ale także opisy sekretnych działań tajnych organizacji oraz łańcuch zdarzeń sensacyjnych i kryminalnych spotykających głównych bohaterów. Atutem „INRI” jest nie tylko wciągająca fabuła, ale także próba ukazania natury człowieka w obliczu spotykających go sytuacji – tych zwyczajnych lub dramatycznych, na które nie można się zawczasu przygotować. Lektura „INRI” jest doskonała nie tylko dla czytelników w wieku głównych bohaterów, ale także starszych, którzy chcą z ich punktu widzenia obserwować uciekającą rzeczywistość.
dr Krzysztof Szczucki, Uniwersytet Warszawski


Kamil Ziółkowski młody pisarz pochodzący z Jeleniej Góry. Na płaszczyźnie literackiej zadebiutował Aspektami chrześcijańskimi w sadze Harry Potter (Kraków 2013). Jego najnowszą odsłonę stanowi powieść młodzieżowa INRI, której intrygi i tajemnice wokół opisanych przez autora zgromadzeń religijnych i sekt zainteresują zapewne nie tylko nastolatków, ale też niejedną osobę dorosłą. W twórczości literackiej Ziółkowskiego dostrzec można wyraźne wpływy filozofii egzystencjalnej. Autor niejednokrotnie zaznaczał, że jednym z najbardziej cenionych przez niego filozofów jest francuski noblista Albert Camus.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.80 MB (MOBI), 1.13 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie