INRI (ebook) –	Kamil Ziółkowski

ebook INRI

Autor:

Wydawnictwo: Otwarte

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

0,0
Nie ma jeszcze ocen.
Dodaj pierwszą!

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Powieść „INRI” w niezwykle interesujący sposób łączy historię pełną tajemnic, ocierających się o świat mroków i cieni padających na życie głównych bohaterów, z opowieścią o nie zawsze łatwym życiu dorastających nastolatków próbujących odnaleźć się w otaczającym ich świecie. W książce znajdziemy zatem dramaty rodzinne i pierwszą pełną zaangażowania miłość, ale także opisy sekretnych działań tajnych organizacji oraz łańcuch zdarzeń sensacyjnych i kryminalnych spotykających głównych bohaterów. Atutem „INRI” jest nie tylko wciągająca fabuła, ale także próba ukazania natury człowieka w obliczu spotykających go sytuacji – tych zwyczajnych lub dramatycznych, na które nie można się zawczasu przygotować. Lektura „INRI” jest doskonała nie tylko dla czytelników w wieku głównych bohaterów, ale także starszych, którzy chcą z ich punktu widzenia obserwować uciekającą rzeczywistość.
dr Krzysztof Szczucki, Uniwersytet Warszawski


Kamil Ziółkowski młody pisarz pochodzący z Jeleniej Góry. Na płaszczyźnie literackiej zadebiutował Aspektami chrześcijańskimi w sadze Harry Potter (Kraków 2013). Jego najnowszą odsłonę stanowi powieść młodzieżowa INRI, której intrygi i tajemnice wokół opisanych przez autora zgromadzeń religijnych i sekt zainteresują zapewne nie tylko nastolatków, ale też niejedną osobę dorosłą. W twórczości literackiej Ziółkowskiego dostrzec można wyraźne wpływy filozofii egzystencjalnej. Autor niejednokrotnie zaznaczał, że jednym z najbardziej cenionych przez niego filozofów jest francuski noblista Albert Camus.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.80 MB (MOBI), 1.13 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać