Intrygantki (ebook) –	Eric-Emmanuel Schmitt

ebook Intrygantki

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,5
(894 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Oto nienawiść, która nie cofnie się przed niczym. Oto namiętność, która wybaczy nawet najgorsze winy. Dzieli je od siebie zaledwie mały krok. Pięć kobiet pałających żądzą zemsty zastawia pułapkę na mężczyznę, który dawno temu złamał każdej z nich serce. Jednak kiedy zwabiony podstępem Don Juan wpada w ich sidła, cały misterny plan wali się w gruzy. Okazuje się, że mimo upływu lat uwodzicielskie słowa Don Juana nie straciły nic ze swojej zniewalającej mocy. Kobiety szybko odkrywają, że tajemniczy łajdak, którego tak przez lata nienawidziły, wciąż ma nad nimi władzę. Dawne namiętności odżywają – i okazują się o wiele silniejsze niż pielęgnowany latami gniew z powodu zdrady."

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.47 MB (MOBI), 0.62 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

06.01.2016, 11:59

4 sztuki teatralne, każda z nich inna, każda z nich dobra. Mnie najbardziej podobała się rozmowa Freuda z Bogiem, czyli dramat nr 2.
Aczkolwiek Don Juan i historia zakochanych w nim kobiet, pragnących zemsty też niczego sobie :)
Każda z tych opowieści, jak to u Schmitta bywa, niesie głębokie przesłanie. Każdy odbiera je po swojemu, każdy wyciąga swoje wnioski. Ale na pewno nikt nie pozostanie obojętny.