Jack Reacher. Sprawa osobista (ebook) –	Lee Child

ebook Jack Reacher. Sprawa osobista

Autor:

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

9,3
(3 oceny)

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Nieznany sprawca strzela z dużej odległości do prezydenta Francji. Zamach jednak cudem się nie udaje. Snajper jest doskonałym zawodowcem, ma wielkie umiejętności strzeleckie, a w dodatku niebywały talent do kamuflażu, gdyż nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Tylko jeden człowiek mógł dokonać tak zuchwałego czynu. Jack Reacher dopadł go już kiedyś i wsadził do więzienia. Teraz musi jednak zapolować na niego ponownie i unieszkodliwić na zawsze. Wyrusza śladami uciekiniera z Francji do Anglii, gdzie będzie musiał jednocześnie uniknąć zemsty snajpera i odkryć, kto stoi za zleceniem zamachu na głowę państwa.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.85 MB (MOBI), 0.59 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Remigiusz Wilk

Remigiusz Wilk

12.03.2015, 12:34

„Do przeczytania, solidna czwórka. ”

Lee Child w stałej, niezmiennej formie. Co jest z jednej strony zaletą, w końcu "lubimy piosenki, które znamy", z drugiej zaś może być pewną wadą, bo dostajemy dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Amerykańskiego twardziela, cieszącego się wolnością przemieszczania się gdzie chce i jak chce. Ot, marzenie każdego związanego codziennymi obowiązkami. Oczywiście, jak zwykle w jego wolność zaczynają się mieszać inni, w tym przypadku amerykański rząd, do czego też autor zdążył już czytelnika przyzwyczaić. Jeżeli ktoś lubi przygody Jacka Reachera przeczyta nowy tom z przyjemnością, jak zwykle. Gdy ktoś chce rozpocząć swoją czytelniczą przygodę z tym bohaterem, to równie dobrze może zacząć od tej książki.