Jego zdrada. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady... (ebook) –	Marcin Black, Natasha NewideaPromocja

E-book

Jego zdrada. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady...

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Zdradza Cię mąż lub chłopak? To się już stało lub tylko podejrzewasz zdradę i nie wiesz co masz z tym zrobić? Dowiedz się, jak powinnaś teraz postępować! Oto opinie, wnioski i porady na bazie tysięcy prawdziwych historii zdradzonych kobiet i zdradzających mężczyzn. Chcesz wiedzieć dlaczego, jak i kim zdradzają? Zastanawiasz się jak zebrać dowody? Nie wiesz czy warto wybaczyć, czy lepiej od razu odejść? Chcesz wiedzieć, co myśli o Tobie jego kochanka? Zastanawiasz się nad rozstaniem, rozwodem... ale co z dziećmi, jeśli je macie? Oto publikacja o niewierności mężczyzn napisana na podstawie autentycznych, prywatnych relacji kobiet, które są lub znalazły się kiedyś w takiej samej sytuacji, w jakiej być może Ty jesteś obecnie.
Zobacz, jakie wówczas podjęły kroki i jakie po latach były tego konsekwencje. Dowiedz się jak nie popełnić ich błędów i jak podjąć właściwe życiowe decyzje, aby później nie żałować i szybciej odzyskać emocjonalną równowagę.

SPIS TREŚCI:

1. Wstęp od autorów
2. Dlaczego i z kim mężczyźni zdradzają. Przyczyny i konsekwencje
3. Jak wykryć jego zdradę. Sygnały zdrady
4. Historie jego zdrady... i co o tym myślą inni
5. Jestem kochanką, jestem tą trzecią
6. Życie po zdradzie. Wybaczyć mu, czy odejść...
7. Trudno... rozwód. Jak to przetrwać
8. Nowe życie po rozstaniu / po rozwodzie. Może być lepiej!
9. Czy można uchronić się przed zdradą? Jak postępować z mężczyzną
10. Jutro będzie lepiej...

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!


DOTYCHCZASOWE PUBLIKACJE serii "!ALE HISTORIE!":
"JEGO ZDRADA. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."
"JEJ ZDRADA. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."
"ROZWÓD. WALKA O MAJĄTEK I DZIECI. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."
"INTERCYZA A PODZIAŁ MAJĄTKU. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."
"KTÓRE DIETY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady...""!ALE HISTORIE!" - Nr 1 taka SERIA WYDAWNICZA!
Seria wydawnicza "!ALE HISTORIE!" to nowa formuła prezentowania trudnych spraw i stosunków międzyludzkich (często bardzo osobistych i wstydliwych). Na bazie tysięcy autentycznych historii "z życia wziętych", autorzy prezentują często szokujące prawdziwe historie i relacje uzupełnione ich wnioskami, komentarzami i poradami. Znajdziemy tu też cenne wskazówki setek osób, które bolesne doświadczenia mają już za sobą i pokazują konsekwencje dokonanych kiedyś życiowych wyborów. To nieocenione źródło praktycznej wiedzy, co należy, a czego nie wolno robić, gdy określone sytuacje dotkną nas samych. Niniejsza publikacja dotyczy bolesnego tematu zdrady partnerskiej, gdy stroną niewierną jest mężczyzna.


TAGI:
zdrada, zdradza, zdradzona, zdradził, zdrady, niewierność, zdrada męża, zdrada chłopaka, mąż mnie zdradza, zdradził mnie, chłopak mnie zdradza, zostałam zdradzona, odkryłam zdradę, jestem zdradzana, oznaki zdrady objawy przyczyny symptomy zdrady, jak rozpoznać zdradę, dowody zdrady, zdrada małżeńska, zdrada kontrolowana, zdrada internetowa, odkryłam zdradę, mąż ma kochankę, kochanka męża, niewierny mąż, zdrada sennik, zdrada forum, zdrada partnera, zdrada faceta, facet zdradza, życie po zdradzie, zdrada partnerska.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

399

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.21 MB (MOBI), 1.81 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję