Jestem nudziarą (ebook) –	Monika Szwaja

E-book

Jestem nudziarą

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Jestem nudziarą" - wyznaje na samym początku bohaterka powieści, Agata. "I mam przerąbane" - dodaje. No, faktycznie - skoro wyemancypowana kobieta współczesna "w wieku lat trzydziestu nie miała jeszcze ani jednego męża, spała tylko z czterema facetami, była zaledwie na trzech balach i nie zmieniła pracy ani razu, odkąd ją podjęła" - powodów do dumy za bardzo nie ma. Ale co się odwlecze...

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.74 MB (MOBI), 0.80 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Olga Banaś

Olga Luterek

30.05.2011, 12:21

Typowo kobiece czytadło, niepozbawione jednak swoistego wdzięku. Literatura pociągowa - nie wciąga, więc łatwo oderwać się od lektury, żeby nie przegapić przystanku.

Joanna Cieszyńska

Joanna C

14.08.2014, 14:01

„Lekka, przyjemna i na jeden letni urlopowy wieczór”

To moje pierwsze spotkania z Panią Moniką Szwaja za pośrednictwem książki Jestem nudziarą” i oceniam je bardzo dobrze. Stawiam te pozycję na półce typu lekka, przyjemna i na jeden letni urlopowy wieczór.

Jest to historia Agaty, która stwierdza że jest nudziarą i czas najwyższy to zmienić. Z ogromną energią i pasją podążają jej z pomocą dwie przyjaciółki co bywa czasem zabawne. Agata w związku ze zbiegiem pewnych okoliczności staje się polonistą i wychowawczynią klasy bystrzyków, która to nie raz postawi ją w niekomfortowej sytuacji. Jak też na zmiany przystało nie ominęły i prywatnego życia, dotychczas nudnie poukładanego, do którego wkraczają z impetem dwaj mężczyźni. Jeden oczywiście z grubsza fajny i wesoły a drugi ponury i skrzywiony. Zatem Agatę czekają nie lada wybory i decyzje co przy pomocy dwóch zwariowanych przyjaciółek staje się zabawnym wyzwaniem.

No i tak trzeba do tej książki podejść z uśmiechem i urlopowym wyluzowaniem a nie, że nie ambitna, czy też przesłodzona jak gdzieś przeczytałam. Takie książki też muszą być, a dlaczego nie i nie można ich tak od razu skreślać ale po prostu zmienić swoje nastawienie i czerpać z nich przyjemność. Przyznaję, nie jest po powieść tzw. górnolotna i na długo nie zagości w mojej głowie ale z pewnością przemknęła przez nią z ogromna przyjemnością. Czyta się ją bardzo szybko i z uśmiechem na ustach ale muszę też szczerze przyznać że raczej nie pozostawię jej w swojej biblioteczce. Przekaże dalej w ramach akcji którą ostatnimi czasy uprawiam „uwolnić książkę”.

Upiększyła swoim cukierkowym charakterem i happy end-em jeden z moich urlopowych wieczorów i spełniła swoje zadanie, zatem czas jej w drogę. Polecam!