Jezioro marzeń (ebook) –	Kim EdwardsPromocja

E-book

Jezioro marzeń

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Na wieśc o wypadku matki, Lucy Jarrett, za namową swego ukochanego, Yoshiego, decyduje się powrócić z Japonii do niewielkiej miejscowości w USA, zwanej Jeziorem Marzeń. Dom rodzinny opuściła kilkanaście lat wcześniej, krótko po tragicznej, niewyjaśnionej śmierci ojca, który utonął w pobliskim jeziorze. Targana poczuciem winy, przekonana, iż mogła zapobiec tragedii, wraca do świata pełnego tajemnic i rodzinnych waśni. Na poddaszu niszczejącego domu natrafia na ślad dawno zapomnianej rodzinnej historii. Idąc tropem wiekowych broszur, dziecięcego kocyka, zakurzonych listów i tajemniczych witraży z księżycowym motywem, krok po kroku odkrywa prawdę o własnych korzeniach, o dramatycznych losach swej antenatki, Rose Jarrett. W Jeziorze Marzeń nadal mieszka jej pierwsza miłość, Keegan fall, artysta specjallizujący się w wyrobach ze szkła, zaangażowany w walkę o ziemie należące dawniej do jego indiańskich przodków. Z pozoru niewinna podróż stanie sie dla Luzy powrotem do przeszłości, zmusi ja do podjęcia decyzji, które zaważą na jej dalszym życiu.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.82 MB (MOBI), 2.67 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Magdalena Oszek

Magdalena Oszek

15.01.2013, 17:36

„”

Kim Edwards to amerykańska pisarka, która swoją karierę rozpoczęła powieścią „Córka opiekuna wspomnień”. Książka zresztą i na mnie wywarła ogromne wrażenie. Wiedziałam, że na pewno sięgnę po kolejną powieść tej autorki, jeśli tylko się ukarze na polskim rynku wydawniczym. I tak się stało.
Ostatnio ukazała się najnowsza powieść Kim Edwards „Jezioro marzeń”. Bohaterką książki jest 29-letnia Lucy Jarrett, z wykształcenia hydrolog, mieszkająca ze swoim chłopakiem Yoshim w Japonii.
Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od swojej matki, że uległa ona wypadkowi. Początkowo Lucy nie bardzo chce wracać do rodzinnej miejscowości w USA, gdyż wiążą się z nią niemiłe wspomnienia. Jej ojciec utopił się w niewyjaśnionych okolicznościach i dziewczynę dręczą wyrzuty sumienia. Za namową chłopaka Lucy wraca jednak do Jeziora marzeń – bo tak nazywa się miejscowość w której mieszka jej matka. Tutaj stara się pogodzić z przeszłością i wyjaśnić tajemnice rodziny. Zapoczątkuje to wszystko znaleziony kocyk i tajemnicze listy. To dzięki nim spotyka się ze swoją dawną miłością Keeganem Falla i odkrywa zapomniane witraże, które łączą się z historią jej rodziny. Odkrywanie tajemnic rodziny wpłynie na teraźniejsze życie bohaterki.
„Jezior marzeń” to bardzo wciągająca powieść. Opowiada nie tylko o poszukiwaniu swojej przeszłości i odkrywaniu tajemnic. Pokazuje nam jak można odkryć siebie na nowo, jak pogodzić się z utratą bliskiej osoby. Nie braknie tutaj również wątków miłosnych.
Książka wzbudza wiele emocji, jest nastrojowa i czasami smutna. Warto ją przeczytać.

Dodaj recenzję