Kalendarzyk niemałżeński (ebook) –	Paulina Młynarska, Dorota Wellman

ebook Kalendarzyk niemałżeński

Autor: ,

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,1
(714 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Paulina MŁYNARSKA i Dorota WELLMAN zapraszają do świata kobiecych spraw. Pogadajmy o tym, co dla nas ważne! Najlepiej z czerwonym winem albo z kawałkiem czekoladowego ciasta, które na pewno nie pójdzie nam w biodra. Kalendarzyk niemałżeński to pochwała kobiecej przyjaźni, szczere rozmowy i bardzo osobiste listy. Paulina i Dorota nie boją się żadnego tematu: rozmawiają o facetach i dzieciach, o swoich lękach i błędach, straconych szansach i przeszłych miłościach. O piekle, które kobiety gotują kobietom i o tym, co kobiety lubią gotować swoim facetom. Kalendarzyk niemałżeński to książka, która powinna trafić do rąk każdej Polki – matki i singielki, feministki i tradycjonalistki, perfekcyjnej i trochę mniej doskonałej pani domu."

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.43 MB (MOBI), 1.10 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Ludmiła Ster

Ludmiła Ster

19.06.2014, 08:19

„porady madrych koebit”

Super ksiazka! Oczywiscie ogromna sympatia daze Dorote Wellman. Czulam sie jak na plotkach z psiapsiulkami. Kazdy temat porusozny. Przepisy warte sprawdzenia.

Goraco polecam !