Kandydat na ojca (ebook) –	Susan Elizabeth Phillips

ebook Kandydat na ojca

Autor:

Wydawnictwo: Amber

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,2
(356 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Jane Darlington od dziecka zapowiadała się na geniusza. Wybitnie inteligentna, znakomicie się uczyła. I tak jak większość dzieci wybitnie uzdolnionych nie miała koleżanek, przyjaciół. Była sama.Teraz ma 34 lata, jest atrakcyjną blondynką i ma doktorat z fizyki. Robi karierę naukową i nadal jest sama. Desperacko pragnie dziecka. Nie chce jednak, żeby jego dzieciństwo było równie trudne jak jej. Szuka więc partnera poza swoim środowiskiem. Inteligencja odziedziczona po mamie powinna dziecku w zupełności wystarczyć. Potrzebuje kogoś niezbyt bystrego, niezbyt wykształconego, za to dobrze zbudowanego. I wybiera idealnie… przynajmniej tak się jej wydaje!

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.98 MB (MOBI), 1.13 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

01.09.2015, 13:59

„Świetny andydepresant”

Z S.E. Phillips podobnie jak z J. Evanovich - nie sposób się nudzić. Mega fajna i zabawna.

Zastanawia mnie tylko jedno - książka stanowi część cyklu "Chocago Stars" - więc dlaczego wydawnictwo wznawia w pierwszej kolejności książkę ze środku cyklu? Mimo wszystko książkę można czytać oddzielnie, poza cyklem. w pewnym momencie miałam wrażenie, że tłumacz lub Wydawnictwo sami dokonali cenzury i skrócili książkę - w dialogach bohaterowie nawiązywali do wydarzenia, które nie zostało odzwierciedlone w treści przez co powstała zauważalna luka w fabule (tak jakby zgubiono rozdział). Jak trafię na wersję oryginalną na pewno sprawdzę i porównam.

Mimo tego potknięcia książkę czyta się z przyjemnością - przyprawia o niekontrolowane wybuchy śmiechu.