Karolcia (ebook) –	Maria Krüger

ebook Karolcia

Autor:

Wydawnictwo: Siedmioróg

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,6
(7843 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Rzadko kiedy 9-letnia osoba może wywołać taki galimatias! Karolci to się udało! Pytacie jak? Powiem Wam - wszystko za sprawą niebieskiego koralika, który znalazła w szparze podłogi. Dziewczynka szybko przekonała się, że spełnia on wszystkie życzenia swego właściciela, ale musiała być bardzo uważna, bo chrapkę na niego miała też zła czarownica Filomena. I wtedy zaczęła się cała masa przygód. Jakich? Nie - tego Wam już nie zdradzę, o tym przeczytacie sami!

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego136
ISBN wydania papierowego978-83-7162-457-5
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 6.55 MB (MOBI), 3.10 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

03.04.2013, 12:56

Książka kultowa, córka ma 11 lat, czytała już ją jakiś czas temu, ale koniecznie musiałam ją kupić, trzeba ją mieć na stałe. Ciekawa, zabawna, super!

Krzysztof Drozdowski

Krzysztof Drozdowski

04.04.2012, 11:37

Ja pierdzielę, będę pierwszym facetem, który skomentuje... :-) To też była jedna z najfajniejszych lektur mojego dzieciństwa, wielokrotnie pożyczana ze szkolnej biblioteki. No i oczywiście „Witaj Karolciu”. „Ucho, dynia, 125” też czytałem, ale NIC nie pamiętam. Czas odświeżyć... znaczy się, córce poczytam. ;-)

Monika Walas

Monika Walas

29.02.2012, 23:44

"Karolcia" Maria Krüger to jedna z najlepszych książek mojego dzieciństwa. Zwariowana Karolcia, która znajduje karolik, który całkowicie zmienia jej życie. To powieść pełna niespodzinek, która zachwyci nasze pociechy. A dorościl z chęcią przypomną sobie sobie swoje dzieciństwo.

Magdalena Oszek

Magdalena Oszek

28.11.2011, 20:36

Nigdy nie zapomnę zielonego koralika i wspaniałej Karolci. Jedno z najpiękniejszych wspomnień dzieciństwa. Dzięki tej książce pokochałam czytanie. Polecam

Anna Marczewska

Anna Marczewska

23.10.2011, 14:30

Perełka wśród szkolnych lektur... :) Wspominam ją niesamowicie ciepło i z przyjemnością przeczytałabym ją raz jeszcze :)

Dominika Kacik

Dominika Kacik

24.09.2011, 23:10

"Karolcia" była jedną z moich ulubionych lektur szkolnych w podstawówce i choć minęło już tyle lat ,nadal darzę tę książkę wielkim sentymentem.

Suder Karolina

Suder Karolina

18.09.2011, 08:42

"Karolcia" autorstwa Marii Krüger należy do wąskiego grona lektur, które na długo pozostały w mojej głowie i które wciąż nie pozwalają o sobie zapomnieć. Jest to niebanalna opowieść o przyjaźni i magii, która zabierze młodszego czytelnika w świat, w którym absolutni wszystko jest możliwe.